Kovo 5-8 d. pledai 20% pigiau su kodu: Pavasaris21 . *nuolaidos nesumuojamos

Jei savo miegui ar interjerui ieškote kokybiškų pagalvių, „Nostra“ asortimente išsirinksite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius. Puikus kainos ir kokybės santykis, platus panaudojimo spektras, o geriausios tekstilės savybės leis mėgautis mūsų pagalvių privalumais nakties miego ar trumpo poilsio metu.

Pagalvės visai šeimai

Pagalvės 40x40 yra nedidelės, todėl idealiai tiks vaikams ar tiems suaugusiems, kurie nemėgsta didelių pagalvių. Tokią pagalvėlę galite dėti į mažylio lovą, lopšį, vežimėlį – čia ji tobulai atliks savo funkciją ir padės vaikui puikiai pailsėti. Pasirinkite patikusią pagalvę ir mėgaukitės jos teikiamai privalumais.

Pagalvių užpildui naudojami tuščiavidurio pluošto kamuoliukai, pasižymintys aukštu elastingumu, todėl pagalvė sparčiai atgauna pradinę formą. O laisvai kvėpuojanti medžiaga garantuos kokybišką miegą ir komfortą.

Praktiškos pagalvės 40x40

Pagalvės 40x40 dėl savo dydžio net dažniau naudojamos ne miegui, bet interjerui – jos atlieka dekoratyvinę funkciją. Dailios pagalvėlės ant lovos miegamajame ar ant sofos svetainėje suteikia daug jaukumo ir papildomos šilumos, tampa įstabia interjero dalimi, kuriant mielą, romantišką, stilingą namų aplinką.

Pagalvės interjere bus puošmena, taps nugaros atrama. Puiku tai, kad užpildo savybės neleidžia jam susigulėti, todėl šiek tiek pakedenta pagalvė atgaus pirminę formą ir vėl bus it nauja. 

Pagalvės 40x40 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 40x40 dydžio pagalves?

Jei savo miegui ieškote kokybiškos, geros ir purios pagalvės, tuomet būtinai pasižvalgykite po „Nostra“ pagalvių asortimentą. Čia Jums siūlomos geros, dailios ir lengvai prižiūrimos pagalvės, ilgalaikėje perspektyvoje išlaikančios gerąsias savo savybes. Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ar bet kuriame kitame mieste, jei pirksite internetu, Jums nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu – prekes pristatysime sklandžiai ir sparčiai. Puiki kaina ir kokybė bei geriausia miego patirtis Jums su „Nostra“!

Skaityti daugiau