Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Kupranugario vilnos antklodės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Jauki, minkšta ir šilta antklodė namuose visuomet ras savo vietą. Juk tai, kas dovanoja jaukumą bei šildo, yra nepamainoma šaltuoju metų laiku, susirgus, ilgoje kelionėje, norint kokybiškai išsimiegoti. Negana to, stilinga antklodė bus ir puikus miegamojo, vaiko kambario ar svetainės interjero akcentas. Jums siūlome išbandyti kupranugario vilnos antklodes – pamilsite jas iškart ir mėgausitės pavydėtinu puikių savybių spektru.

Šiltos antklodės iš kupranugario vilnos

Kupranugario vilnos antklodės tekstilės gaminių gausoje išsiskiria ypatinga prabanga, natūralumu, estetika bei maksimalia dovanojama šiluma bei švelnumu. Natūralus pluoštas apjungia lengvumą ir tvirtumą – dvi kontrastingas savybes, kurios gaminiui prideda papildomos vertės, o naudotojui – komforto.

Dovanokite sau ar artimiesiems geriausią miego patirtį – kupranugario vilnos antklodė apgaubs ypatingu švelnumu, minkštumu, puikiai šildys ir suteiks visas sąlygas odai kvėpuoti. Dėl savo savybių kupranugario vilnos antklodės yra itin geras pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui ar net kūdikiui.

Kupranugario vilnos antklodės mūsų asortimente

  • Siūlome aukštos kokybės, šiltas ir minkštutėles kupranugario vilnos antklodes, kurių sudėtyje pagrindiniu smuiku griežia kupranugario vilna (net 80 proc.), taip pat sudėtis papildyta kitu natūraliu – medvilnės – pluoštu ir keliais procentais kokybiško akrilo.
  • Mūsų asortimente esančių antklodžių dydis – 140x205 cm.
  • Kupranugario vilnos antklodė yra natūralios rudos spalvos. Dėl klasikinio stiliaus ir universalaus kolorito ji idealiai derės bet kokio stiliaus interjere.
  • Kupranugario vilnos antklodės svoris – 620 g/m2.
  • Mūsų asortimente esančios antklodės iš kupranugarių vilnos atitinka Oeko-Tex Standard 100 reikalavimus.

Antklodės kaina

Kupranugario vilna, apie kurią atsiliepimai tik geriausi, yra viena prabangiausių, todėl jos kaina nėra labai žema. „Nostra“ asortimente Jums siūlome aukštos kokybės antklodes su kupranugarių vilna labai konkurencinga kaina. Pastarajam kriterijui įtakos turi antklodės sudėtis, storis, dydis.

Kur pirkti šiltas kupranugario vilnos antklodes?

Ieškote kokybiškos, tvirtos ir puikiomis savybėmis pasižyminčios antklodės sau, vaikui ar dovanai? Siūlome idealų sprendimą – kupranugario vilnos antklodes. „Nostra“ asortimente tokią antklodę įsigysite patrauklia kaina. O taupantiems savo laiką siūlome pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje – tai patogu, greita ir lengva. Mes pasirūpinsime, kad naujasis pirkinys Jus pasiektų sklandžiai.

avatar