Prabangos ir švelnumo dvelksmas Jūsų miegamajame su mišraus pluošto satino patalyne. Lepinkite save, dovanokite kokybišką miegą ir ryte nubuskite žvalūs bei puikios nuotaikos.

Mišraus pluošto satino patalynė lovai

Mišraus pluošto satino patalynės sudėtyje yra satino, sudarančio itin gerą tandemą su patvariu poliesteriu.

Mūsų asortimente – įstabiai balta, minkšta ir švelni mišraus pluošto satino patalynė kelių dydžių, leisiančių pasirinkti Jums tinkamiausią variantą. Baltos spalvos užvalkalai yra universalūs, tiksiantys tiek vaikams, tiek suaugusiems ir nepriekaištingai derėsiantys bet kurio stiliaus miegamojo interjere.

Patalynės privalumai

Šios patalynės komplektai pasižymi satinui būdingu subtiliu žvilgesiu, prabanga, švelnumu ir malonia vėsa, todėl mišraus pluošto satino patalynė bus neapsakomai maloni karštu vasaros laikotarpiu.

Dar vienas šios patalynės privalumas – atsparumas dėvėjimuisi, tvirtumas ir ilgalaikis puikios išvaizdos išsaugojimas net daug kartų skalbiant.

Poliesteris priskiriamas prie sintetinių audinių, jis kiek nublanksta prieš medvilnei būdingas savybes, kurių užgožti jam nepavyksta. Bet šiame duete poliesteris taip pat atlieka svarbų vaidmenį – suteikia audiniui dar daugiau tvirtumo.

Mišraus pluošto satino patalynė masina neaukšta kaina, tad tai labai geras sprendimas norintiems suderinti komfortą, kokybę ir mokėti pigiau.

Kur įsigyti mišraus pluošto satino patalynę?

Domina premium ar pigi, bet prabangi patalynė ir jos komplektai? Mišraus pluošto satino audinys iš šimtaprocentinės medvilnės ir poliesterio bus tobulas pasirinkimas. Atvykite į „Nostra“ parduotuvę arba pirkite internetu ir suteikite savo miegui bei komfortui visai kitą lygmenį!

Skaityti daugiau