50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Geriausias pasirinkimas vaiko lovai bus vaikiškos paklodės su guma. Jos nepriekaištingai apgobia čiužinį, dėl guminės juostelės patikimai laikosi už pastarojo kraštų, tad net itin jautriai miegantis vaikutis iki pat ryto išmiegos tvarkingoje lovoje. Vaikams skirtų paklodžių su guma spektras platus, tad rinkdamiesi vertinkite audinį, o tada dizainą ir neabejotinai rasite tobulai tinkančią Jūsų vaiko miegamajam.

Paklodžių su guma privalumai

Mūsų asortimente esančios vaikų paklodės su guma gaminamos iš natūralių audinių, austų iš medvilnės. O medvilnė garantuoja šilumą, jaukumą, minkštumą ir maksimalų komfortą. Tokia paklodė leidžia odai kvėpuoti, apsaugo nuo prakaitavimo, todėl vaiko miegas bus patogus ir komfortiškas. Net daug vartydamasis vaikas nesukais ir neprakaituos. Puikus drėgmės sugeriamumas, būdingas medvilnei, tik dar labiau papildo jos gerųjų savybių sąrašą. Tiek karštą vasarą, tiek esant vėsiai temperatūrai namuose natūralaus audinio paklodė su guma užtikrina geriausią miego patirtį Jūsų vaikui.

Trikotažinės paklodės su guma – vienos populiariausių. Trikotažas yra patvarus, ilgaamžis, lengvai prižiūrimas. Net po daugelio skalbimų jis išsaugo ryškią spalvą ir nenusitrina, nepraranda reprezentatyvios išvaizdos.

Paklodės su guma puikiai laikosi už čiužinio kraštų ir net jautriai miegant nesusiglamžo. Vaikas ryte nubus tvarkingoje lovoje ir puikiai pailsėjęs.

Kokią paklodę su guma rinktis vaiko lovai?

Rinkdamiesi paklodę vaiko lovai prioritetą teikite audiniui. Jis turi būti natūralus, kokybiškas, tvirtas. Medvilnės pluoštas ir iš jo austi audiniai – trikotažas, satinas ar kt. – bus geriausias pasirinkimas vaiko lovai ir patogiam jo miegui.

Ne mažiau svarbus ir tinkamas paklodės dydis, kurį renkantis reikia atsižvelgti į čiužinio matmenis. Paklodės lovai gali būti viengulės, dvigulės, tinkančios mažoms kūdikių lovelėms. Populiarios dvigulės paklodės su guma: paklodės su guma 160x200, paklodės su guma 180x200, paklodės su guma 120x200, didžiulės paklodės su guma 200x220 cm ir kt.

Dizainas – tai dar vienas kriterijus, kurį tikslinga vertinti. Paklodes derinkite prie viso patalynės komplekto, galite rinktis ir tinkantį prie vaiko kambario apdailos, baldų, vyraujančio kolorito. Kokios paklodės su guma tiks Jums? Žalios, mėlynos, geltonos ar klasikinės baltos paklodės? „Nostra“ turime platų spektrą pagal spalvas, tad išsirinksite tinkamiausią. 

Kur įsigyti kokybiškų vaikiškų paklodžių su guma?

Užtikrinkite savo vaikui patogų ir sveiką miegą su natūralaus pluošto paklodėmis su guma. Trikotažo, kartūno ar satino paklodės? Domina paklodės su guma pigiau? Svarstote, kur tokių įsigyti? Jei norite, kad būtų kokybiškos, patvarios ir po daugelio skalbimų išliktų it naujos, tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente! Pirkti internetu bus labai patogu ir paprasta – paklodės su guma internetu pasiekiamos vos keliais pelės paspaudimais. Jums siūlome platų pasirinkimą gera kaina. Paklodės su guma kaina priklauso nuo audinio ir paklodės matmenų. Užtempiamos paklodės su guma akcija – unikali proga už kokybišką daiktą mokėti mažesnę kainą.

Skaityti daugiau