50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Staltiesė – tai nepriekaištinga elegancija, rafinuotumas, stilius ir estetika. Dėl šio tekstilės gaminio funkcionalumo ir kuriamos estetikos neišvengiama kiekvieno restorano aplinkos dalimi yra staltiesės restoranams, atliekančios visą pluoštą reikšmingų funkcijų. Kokybiškos, gražios staltiesės padeda vystyti interjero idėją, kuria norimą nuotaiką, suteikia spalvų, jaukumo, patogumo restorano svečiams, taip pat apsaugo stalų paviršių nuo skysčių, pažeidimų ir pan. Todėl jei reikalingos reprezentatyviai atrodančios, tvirtos, puošnios staltiesės Jūsų restoranui, „Nostra“ asortimente tikrai tokias išsirinksite!

Kaip išsirinkti staltiesę?

Rinkdamiesi staltieses restoranui pirmiausia vertinkite audinį, nes jis lemia tekstilės gaminių vizualinį vaizdą, priežiūros ypatumus ir tai, kaip ilgai staltiesė išlaikys savo pirminę išvaizdą. Nesusiviliokite pernelyg žema prasto audinio staltiesių kaina, nes jos bus trumpalaikė investicija – juk savo restorane ant stalų netiesite spalvą praradusių staltiesių? Todėl rinktis reikia tik kokybiškus gaminius. Restorano staltiesėms puikiai tiks žakardinis satinas. Tai prabangos įspūdį kuriantis audinys, drauge labai tvirtas, ilgaamžis ir gerąsias savybes išlaikantis net po daugelio skalbimų.

Svarbu atsižvelgti ir į staltiesės dydį. Kasdienai galite rinktis mažesnes, o šventėms staltiesės turėtų būti ilgos. Nors restoranuose, siekiant sukurti nepriekaištingos prabangos įspūdį ir laikantis protokolo, nevengiama ir kiekvieną dieną stalus užkloti žemę siekiančiomis staltiesėmis. 

Kokybiškos staltiesės

Aukštos kokybės audinys suponuos staltiesės kokybę. Tobulas pasirinkimas bus žakardinis satinas. Audinys pasižymi neapsakomu prabangos ir elegancijos duetu. Satinui būdingas subtilus blizgesys – toks skoningas ir nepriekaištingas, todėl tokiomis staltiesėmis užtiesti stalai atrodys karališkai, o restorano aplinkai iškart suteiks reikiamą prieskonį. Dar vienas svarbus satino bruožas yra nepriekaištingas kritimas – tokia staltiesės puikiai priglus prie stalo paviršiaus, o nuo jo kraštų tobulai kris žemyn, sudarydama įstabias, elegantiškas klostes. Verta paminėti ir žakardinio satino universalumą – jis sudaro puikius derinius su įvairiais stalo įrankiais, indais ir stalo puošybos elementais. 

Staltiesės restoranams mūsų asortimente

Kur pirkti gražias staltieses restoranui?

Ieškote, kur parduoda staltieses nebrangiai? Domina puikios kokybės ir gražios staltiesės internetu pigiau? Tuomet užsukite į „Nostra“! Čia tekstilė internetu restoranams atitinka aukštus kokybės standartus, o vizualiai atrodo nepaprastai dailiai ir estetiškai. Visus gaminius Jums siūlome labai patrauklia kaina, o norintys įsigyti staltieses pigiau turėtų sekti mūsų specialius pasiūlymus, kuomet galima įsigyti staltieses su akcija.

Skaityti daugiau