Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Staltiesės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Staltiesė – nepakeičiamas kiekvienų namų akcentas ir interjero dalis. Stalas dažnai yra patalpos interjero ašimi, todėl staltiesės pakeitimas suteikia galimybę eksperimentuoti su interjero stiliumi ir lengvai pakeisti virtuvės, valgomojo ar svetainės išvaizdą. Vis dėlto estetika nėra vienintelė staltiesės funkcija – tai labai praktiškas tekstilės gaminys. Staltiesės užtikrina patogumą valgant, suteikia stalo paviršiui minkštumo, tad prie staltiese užtiesto stalo sėdėti yra daug smagiau. Viena svarbiausių staltiesės užduočių yra paties stalo apsauga ir staltiesė ją atlieka puikiai: jai pirmajai tenka išbandymai karščiu, aštrių paviršių prisilietimai ar skysčio išpylimas. Kokybiška staltiesė ir gražiai atrodys, ir puikiai atliks visas minėtas funkcijas.

Platus staltiesių pasirinkimas

Staltiesės yra populiarios visuose klasikinio stiliaus interjeruose, o vis dažniau jas pamatysime ir modernaus interjero patalpose. Dėl savo praktiškumo ir gebėjimo pakeisti bendrą patalpos įvaizdį, šis tekstilės gaminys yra mėgstamas daugelio ir itin populiarus – juk be šventinės staltiesės sunkiai įsivaizduojamas vaišėmis nukrautas stalas.

Kiekvienai dienai siūlomos medvilninės staltiesės, kurios yra nebrangios ir itin praktiškos – natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę ir apsaugo stalo paviršių. Be to, medvilnės staltiesės pasižymi intensyviais atspalviais ir net daugybę kartų skalbiamos puikiai išlaiko savo išvaizdą, jas galima skalbti aukštoje temperatūroje. Vienspalvės medvilninės staltiesės yra puikus pasirinkimas kiekvieniems namams: plačioje spalvų gamoje kiekvienas suras ieškomą atspalvį.

Raštuotos staltiesės puikiai tiks tiek valgomojo stalui, tiek šventei. Raštai akimirksniu prikausto dėmesį, todėl tokia staltiese užklotas stalas tampa dėmesio centru. Dailiu subtiliu raštu margintos staltiesės atrodo prabangiai ir elegantiškai, puikiai dera prie stačiakampių ir apvalių stalų. Svarbu pasirinkti tinkamą dydį: kasdienai tiks mažesnės užlaidos, o šventiniam pobūviui įprasta rinktis ilgesnes staltieses. Margi raštai suteikia žavaus žaismingumo ir pabrėžia ant stalo esančių indų bei patiekalų grožį.

Platus staltiesių pasirinkimas suteikia galimybę rinktis tekstilės gaminį priklausomai nuo to, kada ir kur jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, kasdieniam naudojimui puikiai tinka vienspalvės staltiesės, dailiai atrodo ir elegantiškos, margintos stilingais raštais. Taip pat yra didelis pasirinkimas ir šventiniams stalams skirtų staltiesių, prabangių, ryškių, atitinkančių šventės tematiką, pavyzdžiui, kalėdinės staltiesės, velykinės staltiesės. Šventėms paprastai pasirenkamos didelės staltiesės

Staltiesės mūsų asortimente

  • Siūlome platų dydžių spektrą. Rinkitės 120x140, 150x150, 150x200 cm ir daugelio kitų matmenų staltieses.
  • Plati spalvų paletė suteiks progą atrasti Jums tinkamiausią. Norite klasikinės baltos, puošnios staltiesės? O gal margos šventinės staltiesės ar geltonos, raudonos, rudos, žalios kasdienai?
  • Raštai staltiesei suteikia unikalumo, žaismingumo, romantikos, elegancijos ir pan. Turime platų spektrą įvairiais ornamentais, gėlėmis margintų staltiesių, taip pat su vaisių, daržovių motyvais, skirtų virtuvei. Nuostabiai atrodo staltiesės kalėdinės, dekoruotos kalėdiniais atributais.
  • Visos mūsų asortimente esančios gražios staltiesės pagamintos iš kokybiškų medžiagų – rinkitės medvilnines arba apjungiančias medvilnės ir poliesterio gerąsias savybes. Medvilninės staltiesės pelnė mūsų klientų simpatijas, bet sudėtyje turinčios poliesterio taip pat nenusileidžia. Tiek vienos, tiek kitos atrodo labai gražiai, yra kokybiškos, lengvai prižiūrimos ir tvirtos.

Didelę dalį asortimento mūsų parduotuvėje sudaro lietuviškos staltiesės – tai kokybiški tekstilės gaminiai, kuriuos nuo pirmojo siūlo gaminame Lietuvoje. Šioms staltiesėms skiriamas ypatingas dėmesys, todėl jas pasirinkdami pirkėjai gali džiaugtis pačiu geriausiu kainos ir kokybės santykiu. 

Kur įsigyti gerų staltiesių?

Ant stalo staltiesės atrodo labai stilingai, elegantiškai ir dailiai. Ar ieškote, kas parduoda staltieses pigiau, bet ne kokybės sąskaita? Norite savo valgomajam, virtuvei ar svetainei suteikti šią interjero detalę nebrangiai? Rinkitės „Nostra“ asortimente. Mūsų staltiesės internetu – platus pasirinkimas, konkurencinga kaina, patogus apmokėjimas, operatyvus pristatymas. Domina staltiesės pigiau? Sekite mūsų asortimentą, naujus pasiūlymus ir pirmieji sužinokite, kada bus Jums patikusios staltiesės akcija.

Skaityti daugiau
avatar