Pledų išpardavimas! Nuolaidos iki 40%!

Staltiesės

Filtrai
Kategorija
  • Staltiesės restoranams
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Spalva
Sudėtis

Pirkėjų atsiliepimai (2)

 
2019-10-18

OK. Atbilst vēlamajam.

Helēna
 
2019-09-30

labai patenkinta

dalia

Staltiesė – nepakeičiamas kiekvienų namų akcentas ir interjero dalis. Stalas dažnai yra patalpos interjero ašimi, todėl staltiesės pakeitimas suteikia galimybę eksperimentuoti su interjero stiliumi ir lengvai pakeisti virtuvės, valgomojo ar svetainės išvaizdą. Vis dėlto estetika nėra vienintelė staltiesės funkcija – tai labai praktiškas tekstilės gaminys. Staltiesės užtikrina patogumą valgant, suteikia stalo paviršiui minkštumo, tad prie staltiese užtiesto stalo sėdėti yra daug smagiau. Viena svarbiausių staltiesės užduočių yra paties stalo apsauga ir staltiesė ją atlieka puikiai: jai pirmajai tenka išbandymai karščiu, aštrių paviršių prisilietimai ar skysčio išpylimas. Kokybiška staltiesė ir gražiai atrodys, ir puikiai atliks visas minėtas funkcijas.

Staltiesės yra populiarios visuose klasikinio stiliaus interjeruose, o vis dažniau jas pamatysime ir modernaus interjero patalpose. Dėl savo praktiškumo ir gebėjimo pakeisti bendrą patalpos įvaizdį, šis tekstilės gaminys yra mėgstamas daugelio ir itin populiarus – juk be šventinės staltiesės sunkiai įsivaizduojamas vaišėmis nukrautas stalas.

Mūsų parduotuvės asortimente rasite didelį spalvų ir raštų pasirinkimą. Kiekvienai dienai siūlomos medvilninės staltiesės, kurios yra nebrangios ir itin praktiškos – natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę ir apsaugo stalo paviršių. Be to, medvilnės staltiesės pasižymi intensyviais atspalviais ir net daugybę kartų skalbiamos puikiai išlaiko savo išvaizdą, jas galima skalbti aukštoje temperatūroje. Vienspalvės medvilninės staltiesės yra puikus pasirinkimas kiekvieniems namams: plačioje spalvų gamoje kiekvienas suras ieškomą atspalvį.

Raštuotos staltiesės puikiai tiks tiek valgomojo stalui, tiek šventei. Raštai akimirksniu prikausto dėmesį, todėl tokia staltiese užklotas stalas tampa dėmesio centru. Dailiu subtiliu raštu margintos staltiesės atrodo prabangiai ir elegantiškai, puikiai dera prie stačiakampių ir apvalių stalų. Svarbu pasirinkti tinkamą dydį: kasdienai tiks mažesnės užlaidos, o šventiniam pobūviui įprasta rinktis ilgesnes staltieses. Margi raštai suteikia žavaus žaismingumo ir pabrėžia ant stalo esančių indų bei patiekalų grožį.

Didelę dalį asortimento mūsų parduotuvėje sudaro lietuviškos staltiesės – tai kokybiški tekstilės gaminiai, kuriuos nuo pirmojo siūlo gaminame Lietuvoje. Šioms staltiesėms skiriamas ypatingas dėmesys, todėl jas pasirinkdami pirkėjai gali džiaugtis pačiu geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Skaityti daugiau