Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Nors skraistes ir šalius daugelis prisimename artėjant šaltajam metų laikui ar jau spustelėjus šaltukui, bet stilinga skraistė Jūsų spintoje nusipelno vietos net ir pavasarį ar vasarą – vėsesnį vakarą leidžiant gamtoje apsigobti minkštą skraiste ar šaliu nepaprastai gera.

Mūsų asortimente esantys šaliai bei skraistės moterims apjungia kelis esminius apdarams keliamus reikalavimus – kokybę, geriausias audinio savybes ir dailų vizualinį vaizdą. Palepinkite save ir įsigykite minkštą, švelnų bei jaukų šalį ar dailią skraistę.

Stilingos skraistės ir šaliai – šiluma bei estetika

Apsigobus skraiste ar šaliu jaukumą ir komfortą užtikrina audinys, todėl džiaugiamės Jums siūlydami tik aukštos kokybės ir geriausiomis savybėmis pasižyminčių audinių šalius bei skraistes. Šalikai ir skraistės iš vilnos (merino) pavergs neapsakomu minkštumu bei šiluma. Merino vilna pasižymi tobulu švelnumu, jaukumu, laidumu orui, šiluma, todėl maksimalus komfortas bus garantuotas. Vilnonės skraistės ir šaliai bus idealus pasirinkimas vėsiam rudeniui bei žiemai – toks aksesuaras yra nepriekaištingas pasipriešinimas žiemos žvarbai, gūsingam rudens vėjui, darganai. Negana to, šiltutėliu šaliu ar skraiste itin malonu apsigaubti ir vėsesniais vakarais namuose, jaukiai įsitaisius žiūrėti mėgiamo filmo, šnekučiuotis su šeima ar skaityti knygos su garuojančios kakavos puodeliu rankoje. Jauku, tiesa?

Prabangos šalikams ir skraistėms suteikia sudėtyje esantis kašmyras, pelnytai vertinamas audinių rinkoje. Tai neabejotinai prabangiausia vilna. Jai būdingas lengvumo ir šilumos tandemas. Šaliko ar skraistės sudėtyje kašmyras užima reikšmingą vietą, papildydamas gaminį ne tik savo geriausiomis savybėmis,  bet ir suteikdamas subtilaus blizgesio.

Būtina paminėti ir tai, kad vilnonės skraistės ir šalikai yra nepaprastai malonūs odai – kaklo, veido, todėl apsigobus nejuntamas net menkiausias diskomfortas, anaiptol, šalio ar skraistės švelnumas pranoks lūkesčius

Mūsų skraistės ir šaliai ne tik minkšti bei šilti, bet ir labai stilingi. Jie tiks prie įvairių aprangos derinių: nuo laisvalaikio stiliaus iki oficialaus ar puošnaus.

Skraistės ir šaliai mūsų asortimente

Kur pirkti šiltas skraistes ir šalikus?

Domina skraistė ar šalikas iš vilnos? Tai būtų puiki dovana sau ar artimam žmogui! Rinkitės „Nostra“ asortimente geriausiomis savybėmis pasižyminčius kokybiškus, stilingus šalikus ir skraistes patrauklia kaina. Šalikai ir skraistės internetu – patogu pirkti, o mes pasirūpinsime sėkmingu Jūsų pirkinio pristatymu.

Skaityti daugiau