Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Servetėlės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Be servetėlių sunkiai įsivaizduojamas paserviruotas stalas. Tai – vienas funkcionaliausių stalo serviravimo elementų. Negana to, servetėlės yra ir stilingas akcentas, galintis arba harmoningai įsilieti į bendrą stalo puošybos koncepciją, arba tapti išraiškinga, skoningai kontrastuojančia detale.

Kaip dekoruoti stalą?

Nors stalo puošybai pasirinkimų yra labai daug, pavyzdžiui, žvakės ir žvakidės, vazos, gėlės, vaisių kompozicijos, žalumynų pynės ir kt., bet esminiai akcentai yra staltiesė ir servetėlės. Būtent servetėlės ant stalo gali padėti sukurti norimą įvaizdį, nuotaiką, įspūdį. Pasirinkite klasikinį, įprastą arba įspūdingą ir netikėtą servetėlių lankstymo būdą – tai, kaip sulankstytos servetėlės, gali visiškai pakeisti stalo išvaizdą.

Servetėlių spalvą dekoruojant stalą tikslinga derinti prie kitų puošybos elementų, siekiant skoningo, dailaus bendro vaizdo. 

Kokias servetėles rinktis?

Nepriklausomai nuo to, kokiai progai servetėles stalo serviravimui renkatės, jos turi būti kokybiškos. Neabejotinai gražiausiai atrodys tekstilinės servetėlės iš kokybiško audinio. Kokybiškos, tvirtos ir tvarkingos stalo servetėlės visada atrodys prabangiai ir stilingai.

Servetėlės šventėms priklausys nuo to, kokia proga. Pavyzdžiui, raudonos servetėlės neabejotinai idealiai tiks Kalėdoms. Servetėlės vestuvėms pageidautina, kad būtų baltos – tai tobula klasika ir estetika.

Servetėlių pasirinkimas gali priklausyti ir nuo to, kur bus naudojamos. Pavyzdžiui, servetėlės restoranams turėtų būti didesnės, tik tekstilinės ir jokių popierinių. Restoranams skirtos servetėlės turėtų pasižymėti ir pavydėtinu tvirtumu, atsparumu, kadangi bus labai dažnai skalbiamos. 

Servetėlės mūsų asortimente

  • Mūsų pasiūloje yra kelių dydžių servetėlės stalo dekoravimui: 34x34, 35x35, 45x45 cm.
  • Spalvų pasirinkimas: baltos servetėlės, raudonos ir šviesiai rudos.
  • Mūsų asortimente yra tik kokybiškos, patvarios, gražios servetėlės stalo dekoravimui. Siūlome šimtaprocentinės medvilnės servetėles arba medvilnės ir poliesterio duetą. 

Kur pirkti kokybiškas servetėles?

Namams, šventėms, restoranui reikalingos kokybiškos servetėlės patrauklia kaina? Siūlome pasižvalgyti po „Nostra „asortimentą, kur tikrai išsirinksite Jums tinkamas, labai geras servetėles nebrangiai. Stalo servetėlės internetu mūsų el. parduotuvėje – labai patogu ir paprasta pirkti. Negana to, servetėlės internetu Jums kainuos dar pigiau, jei pasinaudosite viena ar kita joms taikoma akcija, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinių pristatymu.

Skaityti daugiau
avatar