50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Šalikas neabejotinai yra vienas dailiausių ir funkcionaliausių aksesuarų, kurio privalumais naudodamiesi galime papildyti bet kokį įvaizdį ir kurti norimą stilių. Šaliko spalva, dizainas, net užrišimo būdas suteikia labai plačias galimybes. Šalikai moterims ir jų įvaizdžiui suteikia solidumo, elegancijos. O žvarbią žiemą dar ir neapsakomo jaukumo bei taip trokštamos šilumos. 

Šilta ir madinga

Vilnoniai šalikai garantuoja nepriekaištingą šilumą tiek darganotą rudenį, tiek žvarbią žiemos dieną. Nepaprastai šilti žieminiai šalikai moterims leis išlikti stilingomis ir drauge jaustis komfortiškai. Apvyniokite šaliku kaklą, riškitės ant pečių. Tai dar ne viskas, nes toks šalikas bus nepamainomas ir namuose, kai nori papildomo jaukumo, – apsigobkite juo jaukiai įsitaisę su mėgiama knyga rankose ar gardžiuodamiesi kvapnios arbatos puodeliu.

Kaip išsirinkti šaliką?

Rinkdamiesi šaliką atkreipkite dėmesį į jo sudėtį. Jei reikalingi stilingi šalikai, kurie bus ir labai dailūs, tuomet merino vilnos šalikas ar vilnonis šalikas su kašmyru bus tobulas pasirinkimas. Vilna pasižymi ypatingomis savybėmis: ji šilto, bet neleidžia prakaituoti, todėl jausitės labai komfortiškai.

Svarbus ir šaliko dydis. Mažas šalikas bus daugiau dėl įvaizdžio, grožio. O štai didelis suteiks daug jo surišimo galimybių ir drauge maloniai šildys.

Šalikai moterims mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybišką, šiltą šaliką?

Norite savo stilių papildyti kažkuo ypatingu ir ieškote kokybiškos detalės nebrangiai? Tai gali būti stilingas šalikas! Rinkitės moteriškus šalikus iš merino vilnos „Nostra“ asortimente. Garantuojame puikų pasirinkimą, konkurencingas kainas, operatyvų pirkinių pristatymą. Šalikai  internetu – labai patogu ir paprasta. O jei norite mokėti dar pigiau už aukštos kokybės šaliką, tai pasinaudokite akcijomis.

Skaityti daugiau