Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Šaltuoju metų laiku, kai norisi apsimuturiuoti daugiau drabužių ir jaustis šiltai bei jaukiai, galima nesunki suderinti šilumą, jaukumą ir stilių. Jei dar neturite pončo, skubėkite rinktis mūsų asortimente! O jei turite, neabejotinai norėsite įsigyti dar.

Pončai – šilti ir stilingi

Šilumos ir stiliaus harmoniją užtikrins pončai skraistės iš aukštos kokybės merino vilnos. Tokias rasite „Nostra“ asortimente. Merino vilna pasižymi nepasakomu minkštumu, purumu, lengvumu ir pavydėtina šiluma. Ji puikiai praleidžia orą, tad oda laisvai kvėpuos, neperkais. Merino vilna tobulai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl su tokiu ponču jausitės komfortiškai. Būtina paminėti ir estetišką, dailų dizainą, užtikrinantį, jog su tokiu ponču atrodysite labai stilingai.

Pončas tiks prie kelnių, sijono ar suknelės – tad galėsite dėvėti mėgiamiausius savo drabužius ir atrodysite labai stilingai, aprangos derinį papildę šia šilta, jaukia ir miela detale. 

Pončai mūsų asortimente

Kur pirkti šiltus pončus/pončą?

Domina stilingi, šilti ir kokybiški pončai moterims patrauklia kaina? Pončą rinkitės „Nostra“ asortimente. Siūlome pirkti el. parduotuvėje ir taupyti brangų savo laiką. Pončai internetu – paprasta ir greita, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu. Jei norite mokėti pigiau, sekite mūsų pasiūlymus ir nepraleiskite akcijų, suteikiančių progą aukštos kokybės gaminį įsigyti labai gera kaina!

Skaityti daugiau