Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Koks turėtų būti patalynės komplektas žiemai?

Šaltojo sezono metu nėra nieko smagesnio, kaip jaukiai ir šiltai susisukti į minkštą ir švelnią patalynę. Vis dėlto tokį pojūtį suteikia ne visi patalynės komplektai. Kur slypi paslaptis ir kaip pasirinkti tinkamus patalus „žiemos miegui“?

Kokybiška antklodė

Atšalus orams mūsų organizmui itin norisi šilumos, todėl antklodė tampa bene svarbiausia patalynės dalimi. Investicija į kokybišką antklodę tikrai atsipirks – juk ją naudojame diena iš dienos. Pigūs ir nekokybiški gaminiai nesuteiks norimo rezultato ir vargiai užtikrins patogumą. Žiemai reikėtų ieškoti šiltos, tačiau lengvos antklodės, nes tik po tokia miego metu jausitės komfortiškai.

Geriausia visada ieškoti natūralių pluoštų, antklodės dažniausiai siuvamos iš vilnos ar medvilnės. Šios medžiagos naudojamos išoriniam sluoksniai puikiai praleidžia orą, todėl miegant po tokia antklode neperkaisite. Vidaus užpildui puikiai tinka medvilnė, bambuko, tencelio pluoštas – tai augalinės kilmės, natūralios ir savo savybėmis tiesiog neįtikėtinos medžiagos, kurios mūsų kūnui suteikia didžiausią patogumą.

Patogi pagalvė

Pagalvė svarbi visais metų laikais, nes ji suteikia tinkamą atramą galvai ir užtikrina stuburo padėtį. Pagalvės pasirinkimo rekomendacijos atitinka antklodės paieškos taisykles, tačiau čia dar svarbu atkreipti dėmesį ir į pagalvės dydį bei tipą. Dažnai pagalvės dydis pasirenkamas pagal tai, kokio dydžio patalynės užvalkalai turimi. Vis dėlto pirmiausiai reikėtų vertinti ne užvalkalus, o savo poreikius – jei patogiau jaučiatės ant mažesnės ar didesnės pagalvės, tokią ir įsigykite. Daugeliui taip pat patinka vadinamojo bangelės tipo pagalvės, kurios yra kietesnės ir standesnės.

patalyne

Žieminiai patalynės užvalkalai

Miegas šaltojo sezono metu bus patogus, jei užsitikrinsite šilumą ir jaukumą. Čia geriausiai pasitarnaus natūralių audinių patalynės užvalkalai, kurie greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir suteikia malonų šilumos pojūtį kartu neleisdami perkaisti ar prakaituoti. Galima rinktis įvairius medvilnės pluošto užvalkalus iš drobelės, satino, kartūno, daugeliui patinka švelniu pūkeliu pasidengusi flanelė. Šie audiniai neįsielektrina, o žiemos periodu tai – maloni smulkmena.

Sintetiniai patalynės užvalkalai žiemai nėra itin rekomenduojami. Jie lėčiau prisitaiko prie kūno temperatūros, nėra tokie malonūs odai. Be to, kai norisi šilumos, dažnai antklodė papildo ir pledas, o po kurio laiko, jau užmigus, organizmui tampa per karšta ir prasideda prakaitavimas, nes sintetiniai audiniai prastai praleidžia oro srautus. Sintetinis audinys prasčiau ir sugeria, tad galiausiai miegas bus sugadintas, nes pajutę šaltą drėgmę patalynės paviršiuje paprasčiausiai prabusite. O jei vis dėlto svarstote apie sintetinio pluošto patalynės užvalkalus, rinkitės tarpinį variantą – iš sintetinio ir medvilnės pluošto austą gaminį.

Pledas – neatsiejama jaukumo dalis

Žiemos laikotarpiu įprastą patalynės komplektą galima papildyti jaukiu ir minkštu pledu. Geriausiai šildys vilnos pledas, taip pat galite rinktis ir prabangius merino ar kupranugario vilnos gaminius. tai ypatingomis savybėmis pasižymintis pluoštas, kuris turi daugybę naudingų savybių. Merino vilnos pledai ne tik atrodo stilingai, bet ir yra ilgaamžiai, lengvi, juos net galima naudoti vietoje antklodės. Neapsigaukite, nors toks pledas yra plona ir švelnus, jis puikiai atlieka savo darbą – užtikrina šilumą ir jaukumą.

Dalinkis Facebook'e

Susijusios prekės

Šiandien išpardavimai yra tikrai „ant bangos“ ir tai nestebina, nes jų metu galima aukštos kokybės daiktų įsigyti neįtikėtinai žema kaina. Patalynės išpardavimas – ne išimtis, juo labiau kad patalynė nėra tas dalykas, kurio prireikia čia ir dabar, nedelsiant, tad verta palaukti, kol patikusiam komplektui bus taikoma patraukli akcija. Išpardavimas suteikia progą kur kas mažesnėmis investicijomis patenkinti savo poreikius, įsigyjant puikios kokybės patalynę. Patalynės 3D išpardavimas, lovatiesių išpardavimas, satino patalynės komplektų ir kitų miegamojo tekstilės gaminių išpardavimas vilioja visus, vertinančius kokybišką miegą jaukiuose pataluose už labai gerą kainą. 

Ta pati kokybė už mažesnę kainą

Paklodžių, pagalvių, užvalkalų, lovatiesių, patalynės komplektų išpardavimas paprastai sulaukia daug susidomėjimo. Taip yra todėl, kad kokybiška, gera ir graži patalynė kainuoja nemažai. O juk visi nori mėgautis komfortišku poilsiu jaukiuose, minkštuose bei puriuose pataluose. Jei finansinės galimybės neleidžia tokių įsigyti, nebūtina tenkintis prastos kokybės patalyne, nes luktelėjus išpardavimo už savo svajonių miegamojo tekstilę sumokėsite daug pigiau! Kokybė ta pati, o kaina kur kas žemesnė. Tad jei domina pigesnė patalynė, išpardavimas bus geriausias sprendimas, kadangi nereikės taupyti kokybės sąskaita.

Kokybiškos patalynės išpardavimas labai geras pasirinkimas ir tiems, kurie perka didelius kiekius, pavyzdžiui, viešbučiams. Apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugos tiesiogiai susijusios su patalyne ir svečių miego kokybe. Todėl viešbučiuose patalynei teikiamas išskirtinis dėmesys, visa tekstilė turi būti nepriekaištingos kokybės, tvirta ir nesunkiai prižiūrima. Ne paslaptis, kokybė turi savo kainą, todėl patalynės išpardavimas leidžia solidžiai sutaupyti, kai perkama daug atskirų patalynės dalių ar komplektų vienetų. 

Patalynės komplektų išpardavimas

Patalynės išpardavimas internetu – maksimalus komfortas perkantiems. Mūsų asortimente rasite nepaprastai platų mažesne kaina išparduodamų patalynės komplektų pasirinkimą. Rinkitės pagal norimą audinį, spalvas, raštus, dydį.

Prioritetą teikiame tik kokybiškiems ir patvariems audiniams, todėl mūsų patalynės komplektai yra iš satino arba mišraus pluošto. Satinas – šimtaprocentinis medvilninis audinys, perėmęs visas medvilnei būdingas savybes. Tad jis labai minkštas ir švelnus, nedirgina odos, nealergizuoja, todėl puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams, jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms. Satinas, kaip ir medvilnė, laidus orui, leidžia odai kvėpuoti, todėl miegodami neprakaituosite, o jausitės komfortiškai. Satiną lengva atskirti iš daugybės audinių – dėl „butter finishing“ apdailos technologijos jis išsiskiria prabangiu žvilgesiu ir neapsakomu švelnumu, bet drauge yra ilgaamžis ir labai tvirtas. Satino patalynė miegamajam suteiks prabangos, elegancijos, o Jums ypatingą patogumą ir jaukumą miegant. Paprastai ši patalynė nėra pigi, todėl išpardavimo metu satino patalynė būna labai paklausi.

Mišraus pluošto patalynė, apjungianti gerąsias medvilnės ir poliesterio savybes, yra nenuginčijamai praktiškas ir labai geras sprendimas tiems, kurie vertina kokybę ir patogumą. Mišraus pluošto patalynė minkšta, mažai glamžosi, labai atspari ir lengvai prižiūrima. Odai taip pat suteikiamos visos galimybės laisvai kvėpuoti, todėl miegosite patogiai, neprakaituosite. Dėl audinio švelnumo ši patalynė bus itin jauki ir maloni odai. Mišraus pluošto patalynė labai tvirta ir atspari, net po daugelio skalbimų atrodo nepriekaištingai ir išsaugo sodrias spalvas. Todėl mišraus pluošto patalynės komplektų išpardavimas yra puiki proga palepinti save ir artimuosius puikios kokybės miegamojo tekstile.

Kokybiškos patalynės komplektų išpardavimas mūsų asortimente – tai neribotos pasirinkimo galimybės Jums. Turime labai plačią pasiūlą tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtos patalynės komplektų. Spalvų ir raštų įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas sužavės ir pavergs simpatijas. Tamsios, šviesios, ryškios, pastelinės, švelnios spalvos Jūsų miegamojo zonai suteiks norimos nuotaikos ir padės kurti tobulą svajonių interjerą.

Kokie audinio raštai labiausiai patinka? Su gėlėmis, juostelėmis, įvairiais ornamentais? Vaikus labiausiai žavi raštai su gyvūnais. Mūsų patalynės išpardavimas atveria neišsemiamus klodus, kur visi rasite tai, kas tobulai atitiks poreikius. 

Kur pirkti kokybišką patalynę pigiau?

Jei svarstote, kur nebrangiai pirkti aukštos kokybės, minkštą, švelnią ir gražią patalynę, tuomet „Nostra“ patalynės išpardavimas bus tai, ko Jums reikia! Rinkitės iš pavydėtinai plataus asortimento, mėgaukitės labai gera tekstilės kaina, apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsite sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu. Neribokite savęs, kai už aukštą kokybę galite mokėti neįtikėtinai mažai! Tekstilė internetu – Jūsų raktas į komfortišką miegą.

Skaityti daugiau
avatar