More

Showing 24 out 302

Reviews

 

4288 reviews

 

5 stars

labai liuks!!!

dalia
 

5 stars

Maloni medžiaga, kokybiška

Laura

Kokybiška, švelni, graži.

Violeta

D.U.K

Patalynės užvalkalų komplektą visada rinkitės pagal savo antklodės ir pagalvės dydžius. Dažniausiai naudojami standartiniai dydžiai, todėl užvalkalų komplektas puikiai tiks. Vaikiškų patalynės komplektų dydis dažniausiai yra nurodomas kaip 100x145 cm, o 140x200 cm dydžio komplektai skirti viengulei lovai, juose yra komplektuojamas vienas pagalvės užvalkalas. Didesnio dydžio komplektai, pavyzdžiui, 200x200 cm susideda iš antklodės ir dviejų pagalvės užvalkalų – jie skirti dvigulei lovai.

Visi mūsų patalynės komplektai yra pristatomi dailioje pakuotėje, kuri apsaugo audinį nuo taršos iš aplinkos. Vis dėlto prieš naudojimą rekomenduojama patalynę išskalbti – taip iš jos bus pašalinti siūlų ir pluošto likučiai. Atkreipkite dėmesį, kad patalynės komplektai yra siuvami maždaug 5 proc. didesni, nes audinys skalbimo metu gali susitraukti. Taigi, jei užvalkalai laisvoki, tiesiog juos išskalbkite.

Rekomenduojama patalynę skalbti kas savaitę ar dvi. Nuo to kaip dažnai skalbsite patalynę, priklauso ir jos tarnavimo laikas. Kokybiška natūralaus pluošto patalynė paprastai lengvai atlaiko maždaug iki 100 skalbimų, tai reiškia, kad komplektą naudosite 2-4 metus. Naudojant ilgiau, pastebėsite, kad patalynės spalva blunka, ji praranda pirminę išvaizdą, audinys dėvisi, tampa netolygus – tai natūralus procesas. Atkreipkite dėmesį į patalynės audinio tankį, kuris matuojamas GSM – kuo šis skaičius yra didesnis, tuo tankesnis yra patalynės audinys ir tuo daugiau plovimų jis gali atlaikyti.

Švelnumą ir minkštumą mėgsta visi, tačiau netinkama patalynės priežiūra audinį paversti kietu ir šiurkščiu. Norėdami išlaikyti patalynės minkštumą, visada vadovaukitės gamintojo rekomendacijomis patalynės priežiūrai – jas rasite mūsų svetainėje ir ant patalynės pakuotės. Labai dažna klaida ir didelio kiekio minkštiklio naudojimas: jei skalbiant minkštiklis nėra gerai išskalaujamas, jis kaupiasi audinyje ir jį kietina. Taip pat audinio minkštumui įtakos turi ir audimo būdas: satino, mako satino, flanelės patalynė yra minkštesnė, o drobės ar kartūno – standesnė, kietesnė, tačiau maloni liesti.

avatar