Reviews

 

961 reviews

 

5 stars

Puiki kokybė

Lina
 

5 stars

Kvaliteetne. Meeldib. Tihe kangas.

 

5 stars

Kokybiškas audinys, ryškios spalvos. Prekė atitiko lūkesčius

D.U.K

Nors tiek drobinei patalynei, tiek flanelei ar prabangiam satinui austi naudojamas tas pats medvilnės pluoštas, drobinės patalynės komplektą galite įsigyti pigiau. Tačiau mažesnė kaina nereiškia prastesnės kokybės – tiesiog drobės gamybos technologija yra šiek tiek paprastesnė, todėl ir galutinė gaminio kaina yra mažesnė.

Turintieji jautrią odą, paprastai pirmenybę dėl glotnaus paviršiaus teikia satino patalynei. Vis dėlto drobė mažai kuo nusileidžia – klystate, jei manote, kad tai šiurkštus, kietas ar standus audinys. Nors atidžiai įsižiūrėjus audimo raštas primena groteles, naudojami ploni siūlai, todėl patalynės audinys yra lankstus, švelnus ir minkštas. Be to, natūralus medvilnės pluoštas yra vienas geriausių pasirinkimų į alergijas linkusiai odai.

Apgyvendinimo įstaigose patalynės užvalkalai yra skalbiami po kiekvieno kliento nakvynės. Siekiant užtikrinti švarą ir higieną, naudojamos agresyvios skalbimo priemonės ir aukšta temperatūra. Dėl to reikia atsparios dėvėjimuisi, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės patalynės – drobiniai užvalkalų komplektai puikiai atitinka visus šiuos reikalavimus.

avatar