More

Showing 24 out 109

Reviews

 

564 reviews

 

5 stars

Plaid MAROCCO

Ļoti teicama kompānija.Lai arī turpmāk jums veicas.

 

5 stars

Plaid ANDORA

super

 

5 stars

Smagu ir patikima bendradarbiauti su Jumis. Ačiū

D.U.K

Merino vilna yra vienas iš geriausias termines savybes turinčių pluoštų. Nepaisant to, kad ši vilna yra plona ir lengva, ji puikiai izoliuoja šilumą ir leidžia kūnui reguliuoti temperatūrą. Dėl šios savybės merino pledai tinkami naudoti ištisus metus ir visada užtikrina gerą miegą. Be to, merino vilnoje natūraliai yra lanolino – tai medžiaga, kuri pasižymi antibakterinėmis savybėmis, apsaugo pledo pluoštą nuo nešvarumų. Natūrali vilna valosi savaime, tad jos gaminiai yra itin praktiški.

Natūralios vilnos pledai turi savybę natūraliai išsivalyti, šis procesas vyksta dėl lanolino. Merino vilnos pledai neįgeria kvapų ir nešvarumų turi antibakterinių savybių. Šių pledų skalbti nerekomenduojama – dėl šilumos ir vandens poveikio pluoštas gali susivelti, prarasti savo savybes. Jei pledą apliejote, tiesiog nušluostykite sausa šluoste. Ilgai naudojamą ar stipriau išteptą pledą galima valyti sausu būdu.

Merino vilna yra lengva, šilta, nealergizuoja, todėl puikiai tinka vaikams. Mažylių organizmas miego metu dar nemoka gerai reguliuoti savo temperatūros, todėl itin geromis terminėmis savybėmis ir laidumu orui pasižymintys merino pledai puikiai tinka, užtikrina ramų poilsį.

avatar