Sateen sheets

Reviews

 

647 reviews

 

5 stars

Flat sateen sheets

Puikios prekės ir kainos! Ačiū. Natalija

 

5 stars

Flat sateen sheets

Patīkams!

 

5 stars

Flat sateen sheets

Graži, praktiška medžiaga.

D.U.K

Rinkoje galima rasti ir sintetinio satino, kuris savo išvaizda labai primena natūralų satiną, tačiau gerokai skiriasi savo savybėmis. Sintetinė patalynė yra nelaidi orui, nesugeria drėgmės, neprisitaiko prie kūno temperatūros. Mūsų parduotuvėje parduodamos satino paklodės yra pagamintos iš natūralios medvilnės, todėl pasižymi geriausiomis savybėmis miegui.

Gali kilti klausimas, kodėl medvilnės satino paklodės ir patalynė kainuoja brangiau už kitų rūšių medvilnės patalynę, juk naudojamas tas pats pluoštas. Iš tikrųjų satinui austi naudojamas aukštesnės kokybės pluoštas, o pati technika yra sudėtingesnė – naudojami itin ploni siūlai, kurie tankiai suaudžiami. Dėl to satino paklodės yra šiek tiek brangesnės, tačiau investuoti į jas verta, nes tai tekstilės gaminys, kurį naudosite tikrai ilgai.

Nepaisant to, kad dėl subtilaus blizgesio ir itin estetiškos išvaizdos satino paklodes lengva supainioti su sintetiniais audiniais, jų audinys yra audžiamas iš natūralios medvilnės pluošto, tad pasižymi visomis jam būdingomis savybėmis. Kaip ir kiti medvilnės gaminiai, satino paklodės yra švelnios, minkštos, laidžios orui, nedirgina ir nealergizuoja odos. Tai tobulas pasirinkimas turintiems jautrią odą – sąlytis su švelniu satino paviršiumi visada malonus.

Satininės paklodės simpatijas pelno dėl švelnaus, minkšto audinio, kas itin malonu odai viso miego metu, o taip pat dėl estetiškos, dailios išvaizdos, kurią suteikia subtilus blizgesys. Tad nenuostabu, jog kai kurie mano, kad tokius prabanga alsuojančius tekstilės gaminius prižiūrėti gali būti sudėtinga. Tačiau tokią poziciją galite keisti – paklodės iš satino nereikalaus jokios specifinės priežiūros. Negana to, jos gerai skalbiasi, gana sparčiai džiūsta, nesunkiai lyginamos. Vadovaukitės konkretaus gaminio etiketėje pateiktomis priežiūros rekomendacijomis.

Satininės paklodės tikrai vertos atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje. Pirmiausia, jos žavi prabangia išvaizda, dėl ko lengvai gali būti supainiotos su šilku. Tad tokia paklodės darniai įsilies tiek į kuklesnio, tiek į solidumu alsuojančio miegamojo interjerą. Kitas aspektas – satininės paklodės labai lengvai prižiūrimos, todėl nereikalaus papildomo Jūsų laiko ar tam tikrų žinių. Negana to, paklodės iš satino itin patvarios ir tinka net turintiems jautrią ar į alergijas linkusią odą.

avatar