More

Showing 24 out 129

Reviews

 

2410 reviews

 

5 stars

Towels 550 g/m2

Ļoti jauki un skaistas krāsas dvieļiem !

Skaidrīte
 

5 stars

Towels 380 g/m2

KÕIK TELLITUD ASJAD HEA KVALITEEDIGA!

 

5 stars

Puiku

Inga

D.U.K

Jei norite, kad rankšluostis net ir po daugelio skalbimų išliktų švelnus bei minkštas, naudokite skystą skalbiklį ir nepersistenkite su jo kiekiu. Venkite naudoti minkštiklį, nes jo likučiai gali kauptis pluošte ir jį kietinti. Labai svarbu, kad skalbimo metu skalbiklis būtų visiškai išskalautas iš audinio. Taip pat visada vadovaukitės gamintojo pateiktomis skalbimo rekomendacijomis.

Tikriausiai pastebėjote, kad rankšluosčiai viešbučiuose atrodo tarsi nauji, nors yra daugybę kartų naudojami ir skalbiami. Kur slypi jų minkštumo ir švelnumo paslaptis? Ogi dažname skalbime. Tiesa ta, kad skalbiant rankšluosčius namuose, dažnai persistengiama su skalbimo priemonės kiekiu, naudojama daug minkštiklio. Jei skalbyklė šių priemonių iš audinio iki galo neišskalauja, jos kaupiasi audinyje ir jį kietina. Nebijokite rankšluosčius skalbti dažniau, tuomet nereikės tiek daug priemonių ir skalbimas bus švelnesnis. Venkite naudoti baliklį – dažnai skalbiami rankšluosčiai ir taip išliks balti.

Mažylių oda yra plonesnė ir jautresnė, greičiau sudirgsta, todėl rankšluosčio švelnumas jiems yra itin svarbus. Rekomenduojama vaikams naudoti natūralaus pluošto rankšluosčius: puikiai tinka medvilniniai, bambukiniai rankšluosčiai, kurie pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Taip pat svarbu, kad rankšluostį būti galima dažnai skalbti – audinyje besikaupiantys nešvarumai taip pat gali būti vaikų odos sudirgimo priežastimi.

Rankšluosčiai dažnai susiduria su drėgme, o tai yra puiki terpė mikrobams. Dėl to visada reikėtų pasirūpinti, kad rankšluostis po naudojimo kuo greičiau išdžiūtų. Rekomenduojama rankšluosčius skalbti kas savaitę, tačiau turintieji jautrią odą turėtų rankšluosčius keisti dažniau – tai padės apsisaugoti nuo sudirgimų, kuriuos gali sukelti drėgmę mėgstančios bakterijos.

avatar