Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Dirbtinio šilko patalynė

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Dirbtinio šilko patalynė – puikus pasirinkimas ieškantiems prabangos ir švelnumo. Jus nuo pirmojo žvilgsnio pakerės šio tipo patalynės užvalkalų išvaizda. Natūraliai blizgus paviršius kuria subtilią elegantišką išvaizdą ir suteikia raštams daugiau šarmo. Glotnumo dirbtinis šilkas prilygsta natūraliam – tai tankaus audimo plonas audinys, kuris pasižymi puikiomis savybėmis.

Dirbtinio šilko patalynei yra naudojamas audinys iš natūralios šukuotinės medvilnės ir poliesterio pluoštų derinio. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems prabangos ir aukštos kokybės. Medvilnė užtikrina miegui tinkamas audinio savybes, tokias kaip laidumas orui, drėgmės sugeriamumas. Nepaisant glotnaus ir švelnaus paviršiaus bei nedidelio storio, tokie patalynės užvalkalai yra ilgaamžiai ir patvarūs. Ilgaamžiškumo jiems suteikia sudėtyje esantis poliesterio pluoštas, kuris taip pat apsaugo audinį nuo raukšlių susidarymo ir užtikrina ramų bei patogų miegą.

Jei ieškote išskirtinai prabangios ir subtilios išvaizdos patalynės užvalkalų, dirbtinis šilkas yra tikrai vertas dėmesio pasirinkimas. Šio audinio patalynės užvalkalai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Mišri sudėtis užtikrina geriausias natūralaus ir sintetinio pluošto savybes, o speciali audimo technologija leidžia mėgautis natūraliam šilkui prilygstančiu švelnumu bei glotnumu, blizgia audinio išvaizda.

Asortimente atrasite klasikines patalynės spalvas bei atspalvius, kuriems šarmo suteikia subtilūs tradiciniai raštai, atkartojantys gamtos motyvus ir ornamentus. Šilko patalynei jie itin tinka, nes pabrėžia prabanga dvelkiantį įspūdį. Dirbtinio šilko patalynės užvalkalai tiks naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Pirmasis prisilietimas suteikia švelnumo ir gaivos pojūtį, tačiau dėl sudėtyje esančios medvilnės pluoštas akimirksniu prisitaiko prie kūno temperatūros taip užtikrindamas jaukią ir malonią šilumą. Nepaisant to, patalynės užvalkalai neleis perkaisti net ir neramaus miego metu, o tai labai svarbu ramiam ir kokybiškam miegui.

Palepinkite save prabangos pojūčiu miegamajame ir leiskite sau mėgautis ramiu bei kokybišku miegu. Plačiame asortimente atrasite pageidaujamus atspalvius bei raštus, o klasikinio dydžio patalynės užvalkalų komplektai puikiai tiks turimai patalynei. Dirbtinio šilko patalynė yra puiki alternatyva medvilnei ar poliesteriui, nes sujungia šių dviejų pluoštų geriausias savybes, yra lengvai prižiūrima ir ilgaamžė.