Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Neramus vaiko miegas

Įvairaus amžiaus mažyliams miegas yra itin svarbus. Ir miega mažieji tikrai daug: kūdikiai iki metų lovytėje miegodami praleidžia net iki 16 valandų, vaikui augant miego laikas trumpėja, tačiau apie 12-uosius gyvenimo metus vis dar siekia 9 valandas. Jei pastebėjote, kad vaikas ar kūdikis miega neramiai, pirmiausiai priežasties ieškokite... patalynėje. Tinkamas jos parinkimas yra daug svarbesnis, nei galėjote pagalvoti. Tad kaip užtikrinti, kad vaikų poilsis miego metu būtų ramus ir kokybiškas?

Natūrali patalynė

Viena dažniausių vaikų neramaus miego priežasčių yra perkaitimas. Suaugusiųjų organizmas moka puikiai reguliuoti savo temperatūrą, o vaikai miegodami to daryti dar nesugeba. Dėl šių priežasčių mažiesiems rekomenduojama rinktis tik natūralią patalynę, nes ji yra laidi orui ir puikiai sugeria drėgmę, apsaugo nuo „šalto prakaito“ pojūčio miego metu.

Miego metu vaikai daug juda, tačiau natūrali patalynė neleis nei perkaisti, nei sušalti, tad yra tinkamiausias pasirinkimas. Itin tinka įvairūs medvilnės audiniai, linas. Sintetinis pluoštas orą praleidžia blogiau ir kūną tarsi izoliuoja, todėl su tokia patalyne vaikas greitai sukais ir prabus.

Švelni vaikiška patalynė

Visi mažyliai mėgsta švelnumą ir minkštumą, o ypač jis svarbus kūdikiams. Vaikų odą yra daug švelnesnė, palyginti su suaugusiojo, todėl ir jautresnė įvairiems dirgikliams, alerginėms reakcijoms ar infekcijoms. Dėl to itin svarbu, kad pasirinkta vaikiška patalynė būtų minkšta ir tokia išliktų po skalbimo.

Apsisaugoti nuo alerginių reakcijų ir šiurkštaus paviršiaus geriausia renkantis natūralaus pluošto patalynę. Ji užtikrins, kad vaikas jaustųsi patogiai, galėtų ramiai užmigti, nejustų kutenimo ar kito dirginamojo poveikio. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip vaikiški patalynės užvalkalai užsegami – čia neturėtų būti sagų, atvirų užtrauktukų ar kitų aštrių ir kietų detalių.

Puikiai tiks medvilnė, satinas, flanelė, be to, tokia patalynė net ir po skalbimo išliks minkšta. Tiesa, jei norite švelnios ir minkštos patalynės skalbimo metu nepersistenkite su temperatūra: visiškai pakaks skalbimo 40 °temperatūroje, o norėdami panaikinti bakterijas vaikišką patalynę lyginkite. Lyginimas taip pat suteiks audinio paviršiui ir papildomo glotnumo.

Vaikiškos patalynės dydis

Gali pasirodyti nereikšminga, tačiau ne veltui egzistuoja keletas vaikiškos patalynės dydžio standartų. Pavyzdžiui, patiems mažiausiems skirta patalynė 100x130 cm, o kiek vyresniems vaikams ir paaugliams patalynės išmatavimai siekia 90x200 cm. Pasirinkti optimalų dydį svarbu, nes miego metu vaikai nemažai juda ir didelė patalynė gali riboti judesius, ji bus sunkesnė, gali užsilenkti ar pradėti slysti nuo lovos krašto. Visa tai dažniausiai sukelia vienodą baigtį – prabudimą.

Ramų vaiko miegą užtikrins tinkamo dydžio patalynė, kuri yra lengva. Jei dvejojate dėl antklodės šiluminių savybių, galima papildomai naudoti pledą – jie itin patinka vaikams, o jei bus per šilta, mažylis miegodamas pledą galės nusimesti pats.

Vaikiška paklodė – su guma

Nors peržvelgę vaikiškų paklodžių asortimentą rasite jų tikrai įvairių, paklodė su guma yra vienas geriausių pasirinkimų vaikams. Net jei mažyliai miega neramiai ar atsikėlę ryte mėgsta šėlti šokinėdami ant lovos, vaikiška paklodė su guma visada išliks savo vietoje. Tai labai patogu ir praktiška.

Be to, paklodė su guma sudaro minkštą, švelnų (jei rinksitės medvilninio pluošto gaminį) ir tolygų pagrindą, todėl vaikai gali miegoti ramiau, mažesnė tikimybė nugulėti vieną ar kitą kūno dalį. Jei paklodė raukšlėjasi, ilgainiui toje vietoje pradedamas jausti nepatogumas, o dar ilgiau nejudant ir skausmas. Prabudę tokių pojūčių neprisimename, tačiau jie labai kenkia bendrai miego kokybei ir poilsiui.

Dalinkis Facebook'e

Susijusios prekės

Šiandien išpardavimai yra tikrai „ant bangos“ ir tai nestebina, nes jų metu galima aukštos kokybės daiktų įsigyti neįtikėtinai žema kaina. Patalynės išpardavimas – ne išimtis, juo labiau kad patalynė nėra tas dalykas, kurio prireikia čia ir dabar, nedelsiant, tad verta palaukti, kol patikusiam komplektui bus taikoma patraukli akcija. Išpardavimas suteikia progą kur kas mažesnėmis investicijomis patenkinti savo poreikius, įsigyjant puikios kokybės patalynę. Patalynės 3D išpardavimas, lovatiesių išpardavimas, satino patalynės komplektų ir kitų miegamojo tekstilės gaminių išpardavimas vilioja visus, vertinančius kokybišką miegą jaukiuose pataluose už labai gerą kainą. 

Ta pati kokybė už mažesnę kainą

Paklodžių, pagalvių, užvalkalų, lovatiesių, patalynės komplektų išpardavimas paprastai sulaukia daug susidomėjimo. Taip yra todėl, kad kokybiška, gera ir graži patalynė kainuoja nemažai. O juk visi nori mėgautis komfortišku poilsiu jaukiuose, minkštuose bei puriuose pataluose. Jei finansinės galimybės neleidžia tokių įsigyti, nebūtina tenkintis prastos kokybės patalyne, nes luktelėjus išpardavimo už savo svajonių miegamojo tekstilę sumokėsite daug pigiau! Kokybė ta pati, o kaina kur kas žemesnė. Tad jei domina pigesnė patalynė, išpardavimas bus geriausias sprendimas, kadangi nereikės taupyti kokybės sąskaita.

Kokybiškos patalynės išpardavimas labai geras pasirinkimas ir tiems, kurie perka didelius kiekius, pavyzdžiui, viešbučiams. Apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugos tiesiogiai susijusios su patalyne ir svečių miego kokybe. Todėl viešbučiuose patalynei teikiamas išskirtinis dėmesys, visa tekstilė turi būti nepriekaištingos kokybės, tvirta ir nesunkiai prižiūrima. Ne paslaptis, kokybė turi savo kainą, todėl patalynės išpardavimas leidžia solidžiai sutaupyti, kai perkama daug atskirų patalynės dalių ar komplektų vienetų. 

Patalynės komplektų išpardavimas

Patalynės išpardavimas internetu – maksimalus komfortas perkantiems. Mūsų asortimente rasite nepaprastai platų mažesne kaina išparduodamų patalynės komplektų pasirinkimą. Rinkitės pagal norimą audinį, spalvas, raštus, dydį.

Prioritetą teikiame tik kokybiškiems ir patvariems audiniams, todėl mūsų patalynės komplektai yra iš satino arba mišraus pluošto. Satinas – šimtaprocentinis medvilninis audinys, perėmęs visas medvilnei būdingas savybes. Tad jis labai minkštas ir švelnus, nedirgina odos, nealergizuoja, todėl puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams, jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms. Satinas, kaip ir medvilnė, laidus orui, leidžia odai kvėpuoti, todėl miegodami neprakaituosite, o jausitės komfortiškai. Satiną lengva atskirti iš daugybės audinių – dėl „butter finishing“ apdailos technologijos jis išsiskiria prabangiu žvilgesiu ir neapsakomu švelnumu, bet drauge yra ilgaamžis ir labai tvirtas. Satino patalynė miegamajam suteiks prabangos, elegancijos, o Jums ypatingą patogumą ir jaukumą miegant. Paprastai ši patalynė nėra pigi, todėl išpardavimo metu satino patalynė būna labai paklausi.

Mišraus pluošto patalynė, apjungianti gerąsias medvilnės ir poliesterio savybes, yra nenuginčijamai praktiškas ir labai geras sprendimas tiems, kurie vertina kokybę ir patogumą. Mišraus pluošto patalynė minkšta, mažai glamžosi, labai atspari ir lengvai prižiūrima. Odai taip pat suteikiamos visos galimybės laisvai kvėpuoti, todėl miegosite patogiai, neprakaituosite. Dėl audinio švelnumo ši patalynė bus itin jauki ir maloni odai. Mišraus pluošto patalynė labai tvirta ir atspari, net po daugelio skalbimų atrodo nepriekaištingai ir išsaugo sodrias spalvas. Todėl mišraus pluošto patalynės komplektų išpardavimas yra puiki proga palepinti save ir artimuosius puikios kokybės miegamojo tekstile.

Kokybiškos patalynės komplektų išpardavimas mūsų asortimente – tai neribotos pasirinkimo galimybės Jums. Turime labai plačią pasiūlą tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtos patalynės komplektų. Spalvų ir raštų įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas sužavės ir pavergs simpatijas. Tamsios, šviesios, ryškios, pastelinės, švelnios spalvos Jūsų miegamojo zonai suteiks norimos nuotaikos ir padės kurti tobulą svajonių interjerą.

Kokie audinio raštai labiausiai patinka? Su gėlėmis, juostelėmis, įvairiais ornamentais? Vaikus labiausiai žavi raštai su gyvūnais. Mūsų patalynės išpardavimas atveria neišsemiamus klodus, kur visi rasite tai, kas tobulai atitiks poreikius. 

Kur pirkti kokybišką patalynę pigiau?

Jei svarstote, kur nebrangiai pirkti aukštos kokybės, minkštą, švelnią ir gražią patalynę, tuomet „Nostra“ patalynės išpardavimas bus tai, ko Jums reikia! Rinkitės iš pavydėtinai plataus asortimento, mėgaukitės labai gera tekstilės kaina, apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsite sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu. Neribokite savęs, kai už aukštą kokybę galite mokėti neįtikėtinai mažai! Tekstilė internetu – Jūsų raktas į komfortišką miegą.

Skaityti daugiau
avatar