Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

10 medvilnės privalumų ramiam miegui

Medvilnė yra vienas populiariausių pluoštų namų tekstilei: patalynė, pledai, rankšluosčiai, servetėlės ir net kilimėliai yra gaminami iš įvairių medvilnės audinių. Savo savybėmis medvilnė tiesiog idealiai tinka patalynei gaminti, tad jei planuojate atnaujinti savo patalus, pateikiame net 10 priežasčių, kodėl medvilnės patalynė yra geriausias pasirinkimas.

Laidumas orui #1

Gali pasirodyti smulkmena, tačiau prasta patalynės laidumas orui yra viena pagrindinių neramaus ir nepatogaus miego priežasčių. Geresnėmis laidumo savybėmis pasižymi natūralūs pluoštai, o medvilnė šioje srityje yra tiesiog nepralenkiama – jos audiniai leidžia odai ir kūnui kvėpuoti, todėl net ir neramiai miegodami medvilnės pataluose niekada neperkaisime, o šaltesnį žiemos vakarą jusime malonią šilumą. Ši savybė itin svarbi renkantis patalynę kūdikiams ir vaikams – jų kūnai dar nemoka taip gerai reguliuoti temperatūros miego metu, tad būtinas „kvėpuojantis“ audinys, kuris užtikrintų tinkamos temperatūros palaikymą.

Sugeriama drėgmė #2

Medvilnės pluoštas puikiai sugeria drėgmę ir tai svarbu ne tik rankšluosčiams, bet ir patalynei. Miego metu prakaituojame, todėl susidaro drėgmė, kuri galiausiai lemia nepatogumą, o šaltojo sezono metu sukelia ir nemalonų drėgmės pojūtį. Medvilnės patalynė yra puikus pasirinkimas visais metų laikais, nes šis audinys puikiai prisitaiko prie visų žmogaus kūno poreikių.

Natūralumas #3

Medvilnė yra natūralus pluoštas – tai tarsi dovana iš gamtos. Natūraliai medvilnės patalynė nesukelia alergijų ir tinka net jautriai odai. Dėl šios priežasties tai vienas geriausių pasirinkimų alergijų kamuojamiems žmonėms, kūdikių ir vaikų lovelėms.

Išvaizdos įvairovė #4

Medvilnės patalynė varijuoja spalvų bei raštų įvairove, tad pasirinkti galėsite pagal savo norus, kambario interjerą arba nuotaiką. Medvilnės pluoštas yra puiki medžiaga patalynės dizaineriams, nes galima išgauti ir ryškias spalvas, atkartoti įvairius piešinius bei raštus, sukurti 3D efektus.

medvilnine patalyne

Ilgaamžiškumas #5

Nors ir neatrodo labai stora, medvilnė yra patvarus pluoštas, todėl jei ieškote kokybiško ir ilgaamžio gaminio, drąsiai rinkitės medvilnės patalynę. Ji atlaikys daugybę skalbimų ir vis tiek atrodys tarsi nauja. Audinys nesitampo ir nepasiduoda aplinkos poveikiui, todėl medvilnės patalynę galima skalbti ir aukštesnėje temperatūroje, nesibaiminant sugadinti gaminį.

Lengva priežiūra #6

Medvilnės patalynės komplektą verta rinktis ir dėl praktiškų priežasčių – jį lengva prižiūrėti. Patvarus pluoštas yra ilgaamžis ir atsparus dėvėjimuisi, todėl tokius gaminius galima skalbti daugybę kartų. Medvinei nereikia specialių skalbiklių ar priežiūros priemonių, natūralus audinys yra laidus orui, todėl greitai džiūsta. Iš medvilnės greitai pasišalina nemalonūs kvapai, o džiaunant skalbinius nereikia jaudintis, kad dėl vandens svorio jie ištįs – medvilnė puikiai palaiko savo formas.

Minkštumas ir švelnumas #7

Patalynė iš medvilnės yra minkšta ir švelni, todėl sąlytis su oda yra visada malonus. Tai pluoštas, kuriame yra daug oro – jis užtikrina minkštumą ir leidžia audiniui greitai prisitaikyti prie kūno temperatūros. Medvilnės patalynė užtikrina patogumą ir jaukumą bet kokiu metų laiku, tad šią patalynę mėgsta tiek suaugusieji, tiek vaikai.

Skirtingos faktūros #8

Medvilnės pluoštas varijuoja savo ilgiu ir leidžia išgauti skirtingas faktūras, kurios ne tik suteikia patalynės išvaizdai dar daugiau įvairovės, bet ir leidžia džiaugtis unikalia išvaizda. Ne visi žino, tačiau tokie skirtingi audiniai kaip trikotažas, satinas, flanelė, kartūnas ar klasikinė drobė yra audžiami iš medvilnės – skiriasi tik naudojama technologija ir pluošto ilgis.

Puikus kainos ir kokybės santykis #9

Medvilnė yra labai paplitusi ir mėgstama daugelio vartotojų dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Puikiai atrodančią patalynę išsirinksite iš didelio asortimento ir naudosite palyginti ilgai, o štai už sintetinę patalynę gali tekti sumokėti ir labai brangiai, tačiau jau po kelių skalbimų aiškiai bus pastebimos dėvėjimosi žymės.

Jokių elektros iškrovų! #10

Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus medvilnės privalumas yra tai, kad pasirinkę šią patalynę niekada nesusidursite su įsielektrinimo problema. Šaltojo sezono metu tai tikrai erzina: patalynės audinyje susidarant elektrostatiniam krūviui jis limpa, traukia plaukus, dulkes ir smulkius nešvarumus, tokioje patalynės nemalonu miegoti, o galiausiai, kai mažiausiai tikitės, gali nukrėsti „žaibas“.

Dalinkis Facebook'e

Susijusios prekės

Šiandien išpardavimai yra tikrai „ant bangos“ ir tai nestebina, nes jų metu galima aukštos kokybės daiktų įsigyti neįtikėtinai žema kaina. Patalynės išpardavimas – ne išimtis, juo labiau kad patalynė nėra tas dalykas, kurio prireikia čia ir dabar, nedelsiant, tad verta palaukti, kol patikusiam komplektui bus taikoma patraukli akcija. Išpardavimas suteikia progą kur kas mažesnėmis investicijomis patenkinti savo poreikius, įsigyjant puikios kokybės patalynę. Patalynės 3D išpardavimas, lovatiesių išpardavimas, satino patalynės komplektų ir kitų miegamojo tekstilės gaminių išpardavimas vilioja visus, vertinančius kokybišką miegą jaukiuose pataluose už labai gerą kainą. 

Ta pati kokybė už mažesnę kainą

Paklodžių, pagalvių, užvalkalų, lovatiesių, patalynės komplektų išpardavimas paprastai sulaukia daug susidomėjimo. Taip yra todėl, kad kokybiška, gera ir graži patalynė kainuoja nemažai. O juk visi nori mėgautis komfortišku poilsiu jaukiuose, minkštuose bei puriuose pataluose. Jei finansinės galimybės neleidžia tokių įsigyti, nebūtina tenkintis prastos kokybės patalyne, nes luktelėjus išpardavimo už savo svajonių miegamojo tekstilę sumokėsite daug pigiau! Kokybė ta pati, o kaina kur kas žemesnė. Tad jei domina pigesnė patalynė, išpardavimas bus geriausias sprendimas, kadangi nereikės taupyti kokybės sąskaita.

Kokybiškos patalynės išpardavimas labai geras pasirinkimas ir tiems, kurie perka didelius kiekius, pavyzdžiui, viešbučiams. Apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugos tiesiogiai susijusios su patalyne ir svečių miego kokybe. Todėl viešbučiuose patalynei teikiamas išskirtinis dėmesys, visa tekstilė turi būti nepriekaištingos kokybės, tvirta ir nesunkiai prižiūrima. Ne paslaptis, kokybė turi savo kainą, todėl patalynės išpardavimas leidžia solidžiai sutaupyti, kai perkama daug atskirų patalynės dalių ar komplektų vienetų. 

Patalynės komplektų išpardavimas

Patalynės išpardavimas internetu – maksimalus komfortas perkantiems. Mūsų asortimente rasite nepaprastai platų mažesne kaina išparduodamų patalynės komplektų pasirinkimą. Rinkitės pagal norimą audinį, spalvas, raštus, dydį.

Prioritetą teikiame tik kokybiškiems ir patvariems audiniams, todėl mūsų patalynės komplektai yra iš satino arba mišraus pluošto. Satinas – šimtaprocentinis medvilninis audinys, perėmęs visas medvilnei būdingas savybes. Tad jis labai minkštas ir švelnus, nedirgina odos, nealergizuoja, todėl puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams, jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms. Satinas, kaip ir medvilnė, laidus orui, leidžia odai kvėpuoti, todėl miegodami neprakaituosite, o jausitės komfortiškai. Satiną lengva atskirti iš daugybės audinių – dėl „butter finishing“ apdailos technologijos jis išsiskiria prabangiu žvilgesiu ir neapsakomu švelnumu, bet drauge yra ilgaamžis ir labai tvirtas. Satino patalynė miegamajam suteiks prabangos, elegancijos, o Jums ypatingą patogumą ir jaukumą miegant. Paprastai ši patalynė nėra pigi, todėl išpardavimo metu satino patalynė būna labai paklausi.

Mišraus pluošto patalynė, apjungianti gerąsias medvilnės ir poliesterio savybes, yra nenuginčijamai praktiškas ir labai geras sprendimas tiems, kurie vertina kokybę ir patogumą. Mišraus pluošto patalynė minkšta, mažai glamžosi, labai atspari ir lengvai prižiūrima. Odai taip pat suteikiamos visos galimybės laisvai kvėpuoti, todėl miegosite patogiai, neprakaituosite. Dėl audinio švelnumo ši patalynė bus itin jauki ir maloni odai. Mišraus pluošto patalynė labai tvirta ir atspari, net po daugelio skalbimų atrodo nepriekaištingai ir išsaugo sodrias spalvas. Todėl mišraus pluošto patalynės komplektų išpardavimas yra puiki proga palepinti save ir artimuosius puikios kokybės miegamojo tekstile.

Kokybiškos patalynės komplektų išpardavimas mūsų asortimente – tai neribotos pasirinkimo galimybės Jums. Turime labai plačią pasiūlą tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtos patalynės komplektų. Spalvų ir raštų įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas sužavės ir pavergs simpatijas. Tamsios, šviesios, ryškios, pastelinės, švelnios spalvos Jūsų miegamojo zonai suteiks norimos nuotaikos ir padės kurti tobulą svajonių interjerą.

Kokie audinio raštai labiausiai patinka? Su gėlėmis, juostelėmis, įvairiais ornamentais? Vaikus labiausiai žavi raštai su gyvūnais. Mūsų patalynės išpardavimas atveria neišsemiamus klodus, kur visi rasite tai, kas tobulai atitiks poreikius. 

Kur pirkti kokybišką patalynę pigiau?

Jei svarstote, kur nebrangiai pirkti aukštos kokybės, minkštą, švelnią ir gražią patalynę, tuomet „Nostra“ patalynės išpardavimas bus tai, ko Jums reikia! Rinkitės iš pavydėtinai plataus asortimento, mėgaukitės labai gera tekstilės kaina, apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsite sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu. Neribokite savęs, kai už aukštą kokybę galite mokėti neįtikėtinai mažai! Tekstilė internetu – Jūsų raktas į komfortišką miegą.

Skaityti daugiau
avatar