50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Norėdami užtikrinti kuo geresnę vaiko miego kokybę tėvai didelį dėmesį teikia tvirtai, stabiliai ir patogiai lovai, pačiai švelniausiai patalynei. Labai svarbu pasirinkti gerą pagalvę, nes tik patogi miego poza leidžia atsipalaiduoti kūnu ir tinkamai pailsėti. Jūsų kūdikis per dieną turi galybę veiklų ir nors kartais vakare atrodo gana žvalus, visgi jo kūnelis yra pavargęs, o Jūsų užduotis – užtikrinti jam pačias geriausias sąlygas tinkamai pailsėti. Mūsų asortimente rinkitės puikią pagalvę kūdikiui ir garantuokite jam tobulą miegelį.

Kaip išrinkti pagalvę kūdikiui?

Neretai klausiama, apskritai ar reikia pagalvės kūdikiui? Atsakymas – taip. Naujagimiams pagalvė tikrai nereikalinga, jiems geriausia miegoti ant lygaus pagrindo, tad šiuo atveju tikslinga pasirūpinti pačia geriausia paklode miegui, nes ji liesis ir prie mažylio veiduko. Vaikučiui kiek ūgtelėjus, nuo pusmečio jam reikalinga patogi pagalvė. Ją rinkdamiesi didžiausią dėmesį teikite audiniui ir užpildui. Tik kokybiškos medžiagos garantuos gerą poilsį. Natūralus, aukštos kokybės pluoštas ir užpildas leis kūdikio odelei kvėpuoti, apsaugos nuo prakaitavimo. Pagalvė miegant nuolat liečiasi prie kūdikio veiduko odos, o pastaroji dažnai yra labai jautri, gležna, tad privalu rinktis tik kūdikių odelei „draugiškas“ medžiagas. Neabejotinai reikia išskirti medvilnę, kaip vieną geriausių pasirinkimų. 

Pagalvės kūdikiams mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybišką pagalvę kūdikiui?

Jei ieškote geros, minkštos ir švelnios pagalvės kūdikiui Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, rinkitės „Nostra“ asortimente, pirkite internetu, pasinaudokite puikia kaina ir jau netrukus Jums pristatysime pirkinį. Mūsų pagalvių pasirinkimas labai platus ir nors siūlome idealų kainos bei kokybės santykį, savo klientams suteikiame ir išskirtinių progų mokėti dar pigiau – pirkdami su akcija sutaupysite, bet ne kokybės sąskaita!

Skaityti daugiau