Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Tencelio patalynė – puikus pasirinkimas ramiam ir kokybiškam miegui. Tai natūralus pluoštas iš celiuliozės, kuris gaunamas naudojant aplinkai nekenksmingas technologijas. Šis inovatyvus augalinis pluoštas yra gaminamas iš medienos, todėl visiškai ekologiškas. Tencelis pakeičia namų tekstilės srityje pakeičia medvilnę, sintetinius pluoštus, šilką, liną ir kt. Tai puikus pasirinkimas, suteikiantis daugybę privalumų. Ekologiškas tencelio pluoštas savyje sujungia daugelio įvairių pluoštų savybes ir privalumus: savo švelnumu jis primena šilką, tačiau kartu yra stiprus kaip sintetiniai pluoštai ir lengvai prižiūrimas. Šio pluošto audinį malonu liesti, jis pasižymi malonia šiluma.

Tencelis taip pat puikiai sugeria drėgmę, yra lankstus ir elastingas, laidus orui. Dėl šių savybių tencelio pluoštas idealiai tinka patalynės gamybai. Miego metu organizmui svarbu reguliuoti temperatūrą, o laidumas orui palengvina šį procesą. Patalynė akimirksniu apgaubia malonia šiluma ir patogumu, todėl veikia atpalaiduojančiai, palengvina užmigimo procesą. Nuolatinis komforto pojūtis leidžia puikiai išsimiegoti ir pailsėti, patogumas suteikia gilų ir ramų miegą.

Daugybė privalumų užtikrina, kad tencelio patalynės patogumą. Be to, ją paprasta prižiūrėti, pluoštas atsparus dėvėjimuisi, todėl itin ilgaamžis. Natūralus ir ekologiškas pluoštas tinka visiems, jis nesukelia alerginių reakcijų ir tinka kenčiantiems nuo odos ligų. Tencelio patalynė gali būti skalbiama aukštoje temperatūroje – tai puiki prevencija ir apsauga nuo įvairių mikroorganizmų dauginimosi, dulkių erkučių, kurios dažnai yra įvairių alerginių reakcijų ar kvėpavimo takų sutrikimų priežastimi. Be to, lengva priežiūra ir skalbimas užtikrina tencelio pluošto patalynės universalumą, ji puikiai tiks ir vaikams, ir suaugusiems.

Švelnus prisilietimas nedirgina odos, o minkštumas ir lankstumas apsaugo nuo patalynės raukšlių susidarymo ir nepatogumo pojūčio net ir neramaus miego metu. Pasirinkite tencelio patalynę ir leiskite sau mėgautis prabangiu komfortu bei geriausiomis patalynės savybėmis. Tarsi švelnus gamtos prisilietimas, kuriuo galite leisti sau mėgautis kiekvieną naktį. Pasirinkę šio pluošto patalynę galėsite mėgautis įvairių pluoštų savybėmis ir privalumais, kurie pagerina miego kokybę. Tencelio patalynė yra puikus pasirinkimas tiek namams, tiek dovanai, jei norite maloniai nustebinti artimus žmones.