Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Poliesterinės paklodės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Neglamžaus, patogaus ir lengvai prižiūrimo poliesterio paklodės paklausios – didele dalimi tai suponuoja labai patraukli tekstilės kaina, taip pat ir audinio teikiamas komfortas.

Poliesterinės paklodės su guma privalumai

Didelė dalis poliesterinių paklodžių mūsų asortimente yra su guma – tai labai patogus sprendimas. Per visą gumos perimetrą prisiūta guminė juostelė užtikrina, jog paklodė apgaubs Jūsų čiužinį ir patikimai laikysis už jo kraštų, todėl net itin jautriai miegant ir daug vartantis paklodė nesiglamžys bei išliks be raukšlių. 

Kokybiško miego standartas

Poliesterinės paklodės pasižymi minkštumu, švelnumu, audinys neglamžus, todėl išlaiko puikią, tvarkingą išvaizdą. Poliesterinės paklodės ne tik komfortiškos miegant, bet ir labai lengvai prižiūrimos, net ir po daugelio skalbimų galinčios pasigirti nepriekaištinga išvaizda bei sodria spalva.

Kur įsigyti kokybiškų poliesterinių paklodžių?

Jei aktualu nepriekaištinga tekstilė, kokybiškos paklodės Jūsų lovai iš poliesterio, tai mūsų asortimente išsirinksite Jūsų poreikius atitinkančių gaminių. Platus pasirinkimas, konkurencinga kaina ir akcijos, leidžiančios mokėti pigiau. Gaminius parduodame ir internetu.

avatar