Kovo 5-8 d. pledai 20% pigiau su kodu: Pavasaris21 . *nuolaidos nesumuojamos

Jei svarstote, ar Jums reikalingas antčiužinis, įvertinkite aukštą šios tekstilės gaminio funkcionalumą ir, greičiausiai, nė neabejosite, kad jis turi atsidurti Jūsų pirkinių krepšelyje! Antčiužinis – nepamainoma čiužinio apsauga nuo skysčių, maisto likučių, nešvarių mažylių rankyčių ir kitų nešvarumų. Daugelis žinome, kad čiužinio valymas yra sudėtingas ir brangus, o štai antčiužinį nuimsite nuo čiužinio, dėsite į skalbyklę ir jau netrukus galėsite mėgautis jo švara bei gaiva! Paprasta ir labai patogu. Taip pat antčiužinis bus puikus pasirinkimas, jei turimas čiužinys yra per kietas. Antčiužiniai 160x200 yra skirti dvigulėms lovoms, funkcionalūs ir labai naudingi, norint garantuoti maksimalią lovos švarą, kurią užtikrinsite labai lengvai. 

Antčiužiniai visai šeimai

Mūsų asortimente esantys antčiužiniai 160x200 yra orientuoti į visą šeimą: ir suaugusius, ir vaikus. Kokybiškos medžiagos užtikrina, kad šis tekstilės gaminys tinka net jautriausios odos savininkams. Mūsų antčiužinių gamybai naudojamas aukštus kokybės reikalavimus atitinkantis poliesteris. Jis bus puiki Jūsų lovos čiužinio apsauga ir papildomas minkštumo sluoksnis, dovanosiantis geriausią miego patirtį ir komfortą. Minkštutėlis ir matinis antčiužinio paviršius leis labai lengvai ant jo užtiesti paklodę – tiek su guma, tiek be gumos. Antčiužinio užpildui naudojamas geriausiomis purumo savybėmis pasižymintis sinteponas, todėl jausitės tarytum miegotumėte ant neįtikėtinai puraus debesies. O atsikėlus čiužinys netruks atgauti savo pirminę išvaizdą ir minkštumą, tad vakare vėl gulsitės tarsi ant naujutėlaičio antčiužinio.

Mūsų antčiužiniai tinka visai šeimai dėl saugių ir kokybiškų medžiagų, naudojamų jų gamybai, taip pat dėl galimybės skalbti skalbyklėje, taip užtikrinant, kad miego pagrindas visada bus švarus. Nesibaiminkite, jei drauge su Jums miega ir mažylis – antčiužinis „draugiškas“ jautriai jo odelei, o netyčia antčiužinį ištepus greitai galėsite nešvarumus pašalinti.

Kokį rinktis antčiužinį visai šeimai? Kokybišką ir atsakingai pagamintą!

Antčiužiniai internetu pigiau

Rinkitės antčiužinį mūsų el. parduotuvėje ir mokėkite pigiau, nes pirkti internetu labai paprasta, patogu ir neretai pigu. Galimybė pirkti virtualioje erdvėje padeda taupyti brangų Jūsų laiką. Pagalvokite, kiek jo turėtumėte skirti, jei reikėtų antčiužinio važiuoti ieškoti į įprastas parduotuves, gaišti laiką eismo spūstyse. Taip pat būtina įvertinti ir tai, jog perkant fizinėse pardavimo vietose iškyla būtinybė derintis prie parduotuvių darbo laiko. O galimybė pirkti internetu leidžia viso to nepaisyti ir pirkimo procesą planuoti visiškai savarankiškai, nepriklausomai nei nuo vietos, nei nuo laiko. Geriausia tai, jog Jūsų pirkinį pristatysime sklandžiai ir operatyviai, tad jau netrukus galėsite mėgautis nuostabiu miegu. 

Antčiužiniai 160x200 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą antčiužinį dvigulei lovai?

Domina minkšti, kokybiški ir patvarūs antčiužiniai dvigulei lovai? Prioritetą teikite puikios kokybės „Nostra“ gaminiams konkurencinga kaina. Mūsų asortimente išsirinksite patinkantį čiužinį, pasinaudosite patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Galite pirkti fizinėje pardavimo vietoje Vilniuje arba internetu. Perkantiems internetu užsakymą pristatome greitai ir sklandžiai, todėl Jums nereikės rūpinti prekės atsiėmimu. Norite mokėti dar pigiau? Pasinaudokite proga, kai mūsų svetainėje taikoma viena ar kita akcija antčiužiniams! Tai unikali galimybė sutaupyti ne kokybės sąskaita.

Skaityti daugiau