Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Antčiužiniai yra labai patogus ir praktiškas pasirinkimas, jei norite mėgautis komfortišku miegu, nepriekaištinga švara lovoje ir išvengti brangaus bei sudėtingo čiužinio valymo. Funkcionalumu išsiskiriantys antčiužiniai – labai geras pirkinys, kurio nauda įsitikinsite vos tik jį įsigiję. Ieškote antčiužinio 140x200 savo lovai? Rinkitės „Nostra“ asortimente, o mes pasirūpinsime, kad netrukus galėtumėte lepintis tobulu miegu. Geras antčiužinis gali būti ir praktiška dovana tiems, kam linkite saldžiausių sapnų ir komfortiško poilsio!

Miegas tarsi ant debesų

Antčiužinis labai svarbus kokybiško ir patogaus miego kontekste. Pirmiausia, tai patikima ir itin gera čiužinio apsauga. Greičiausiai žinote, jog čiužinį išvalyti yra sudėtinga, o ir nepigu, todėl pasirūpinti jo apsauga nuo skysčių, nešvarumų tikrai verta. Mūsų asortimente esantys antčiužiniai gali būti skalbiami skalbimo mašinoje, todėl higiena ir idealia tvarka pasirūpinsite labai paprastai ir greitai.

Antčiužiniai 140x200 ar kitų dydžių yra neįtikėtinai minkšti, todėl bus nepamainomas pasirinkimas, jei Jūsų čiužinys per kietas. Patieskite antčiužinį ir lepinsitės miegu tarytum ant debesies. Dėl kokybiškų medžiagų, švelnaus audinio, lengvos priežiūros ir paprasto švaros užtikrinimo antčiužiniai tiks visai šeimai: ir suaugusiems, ir jautrios odelės savininkams – vaikams.

Mūsų antčiužinių užpildui naudojamas elastingas ir labai geros kokybės sinteponas. Pastarasis nesusiguli, labai sparčiai atgauna pirminę formą, tad kaskart jausite antčiužinio minkštumą tarytum pirmą kartą ant jo guldamiesi.

Antčiužiniai 140x200 pigiau

Mūsų asortimente esantys antčiužiniai 140x200 pasižymi itin patrauklia kaina. Tai – nedidelė investicija į Jūsų patogumą ir geriausią miego patirtį. Puiku tai, jog antčiužinio kaina yra mažesnė nei čiužinio valymo, todėl įsigyti šią čiužinio apsaugą naudinga tiek patogumo, tiek finansiniu požiūriu.

O jei norite sutaupyti ir mokėti dar pigiau, sekite mūsų asortimentą el. parduotuvėje ir nepraleiskite progos pasinaudoti viena ar kita šaunia akcija. Taip įsigysite aukštos kokybės, labai naudingą gaminį netaupydami kokybės sąskaita.

Kodėl verta pirkti internetu? Nes rinktis mūsų el. parduotuvėje labai patogu. Pirkdami virtualioje erdvėje Jūs esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, todėl galite pirkti būdami bet kur, Jums patogiu metu. Skyrę vos kelias minutes naują antčiužinį savo lovai galite įsigyti darbe pietų pertraukos metu, važiuodami taksi, pietaudami restorane ar mėgaudamiesi saule už tūkstančių kilometrų. Internetu galite pirkti bet kuriuo paros metu, kada Jums patogu. O mes pasirūpinsime, kad naujas antčiužinis Jus pasiektų sklandžiai ir greitai.

Antčiužiniai 140x200 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą antčiužinį dvigulei lovai?

Jei svarstote, kur pirkti kokybišką, minkštą, elastingą ir patvarų antčiužinį 140x200 cm matmenų čiužiniui, „Nostra“ asortimente rasite geriausią! Pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje – tai patogu ir greita. O mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste. Nežinote, kokį rinktis? Klauskite – patarsime ir padėsime pasirinkti.

Skaityti daugiau