Bambukinių rankšluosčių komplektai. Spauskite ČIA

Norintys ilsėtis nepriekaištingai labai skrupulingai renkasi lovą, čiužinį, skiria tam dideles investicijas, o vėliau lova tampa tarsi šventove, siekiant išlaikyti čiužinį švarutėlį. Bet ar žinote, kad yra kur kas pigesnis ir patogesnis sprendimas, norint mėgautis komfortišku poilsiu ir užtikrinti nepriekaištingą čiužinio švarą? Tam tereikia įsigyti antčiužinį. Šis tekstilės gaminys labai funkcionalus – jis atliks puikios čiužinio apsaugos vaidmenį, užtikrins maksimalų patogumą miego metu, leis mėgautis tobulu minkštumu ir komfortu. Negana to, bus labai lengvai prižiūrimas, todėl Jūsų lova bus švari ir nepriekaištingai tvarkinga net tada, jei mėgstate lovoje mėgautis rytinės kavos puodeliu, gardžiais pusryčiais ar į Jūsų lovą dažnai atitipena vaikai. 

„Nostra“ antčiužinių privalumai

Mūsų antčiužiniai 120x200 pagaminti iš aukštus kokybės standartus atitinkančio poliesterio. Jie yra patikima ir efektyvi čiužinio apsauga nuo nešvarumų, maisto likučių, išlietų skysčių, o drauge ir nuo brangiai kainuojančio čiužinio valymo.

Vienas didžiausių privalumų yra tas, kad „Nostra“ antčiužinius galima skalbti skalbimo mašinoje ir taip užtikrinti nepriekaištingą švarą lovoje lengvai ir paprastai. Išskalbtas antčiužinis išdžiūsta labai greitai, o Jūsų čiužinys lieka apsaugotas ir visada švarus.

Poliesterio antčiužinis turi matinį paviršių, todėl labai lengvai užklosite paklodę ir ji patikimai laikysis, neslysčios lovoje net tada, jei yra be gumos. 

Minkšti antčiužiniai 120x200

Minkštas antčiužinis garantuos puikią miego kokybę, o ryte jausitės pailsėję ir žvalūs. Minkštas miego pagrindas garantuos tai, jog kūnas atsipalaiduos ir pailsės, o tai leis išvengti sprando, nugaros skausmų ar kitokio diskomforto.

Poliesteris suteikia antčiužiniui švelnumo bei minkštumo, o užpildui naudojamas sinteponas garantuoja maksimalų purumą. Jausitės taip, tarytum miegotumėte ant minkščiausios vatos! Atsikėlus čiužinys netruks atgauti pirminę savo formą ir minkštumą, tad vakarė vėl jausitės komfortiškai.

Dėl minkštumo, jaukumo, švelnumo ir kitų mūsų antčiužiniams būdingų gerųjų savybių jie tinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei visiems, turintiems jautrią odą.

Minkštas antčiužinis bus labai patogus sprendimas, jei turimas čiužinys yra per kietas – patieskite antčiužinį ir mėgausitės neapsakomu patogumu!

Antčiužiniai 120x200 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą antčiužinį dvigulei lovai?

Domina puikios kokybės antčiužinis 120x200 konkurencinga kaina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Tuomet pirkite „Nostra“ el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patrauklus kainos ir kokybės santykis, spartus pirkinių pristatymas. Pirkti internetu labai patogu ir todėl, kad tai padeda taupyti Jūsų laiką ir pirkimo procesą planuoti visiškai nepriklausomai. Galite pirkti bet kuriuo paros metu, bet kurią dieną iš Jums patogios vietos.

Nors mūsų tekstilės kainos labai geros, savo klientams suteikiame progą mokėti dar pigiau – Jums tereikia sekti mūsų naujienas ir pasinaudoti antčiužiniams taikoma akcija.

Reikalingas antčiužinis, bet nežinote, kokį rinktis? Klauskite – patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią Jūsų lovai.

Skaityti daugiau