Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Jaukus, švelnus ir geras poilsis Jūsų mažylio laukia po minkštutėle it pūkų kamuoliukas antklode. Jei Jūsų vaiko lovytei, lopšiui reikalinga vaikiška antklodė 110x140, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus, rinkitės „Nostra“ asortimente.

Viskas, kas geriausia Jūsų vaikui

Nenuostabu, kad visi tėveliai savo atžaloms nori užtikrinti visa, kas geriausia, gražiausia, jaukiausia, todėl labai skrupulingai rūpinasi mažylių lovyte ir patalais. Tad kokios antklodės geriausios? Antklodė tai viena svarbiausių dalių, kuri tiesiogiai susijusi su vaiko miego kokybe. Poilsio metu gaubianti mažylį ir teikianti jam šilumą bei jaukumą antklodė turi būti kokybiška bei sveika vaiko odelei, nes turi tiesioginį kontaktą su ja. Medvilninė ar aukštos kokybės mikro pluošto antklodė bus puikus pasirinkimas. Tokias siūlome mūsų asortimente, o užpildui naudojamas tuščiaviduris elastingas pluoštas suteikia neapsakomo purumo ir minkštumo.

Žiemai tiks storos, šiltos žieminės vaikiškos antklodės, o vasarai prioritetu laikykite tas, kurios yra plonos ir kuo lengvesnės. Svoris apskritai labai svarbus – antklodė neturėtų spausti vaikučio ir riboti jo judesių naktį. 

Antklodės vaikams 110x140 mažesnėmis kainomis

Antklodės vaikams 110x140 Jums kainuos pigiau, jei pirksite internetu „Nostra“ el. parduotuvėje. Siūlome labai gerą kainos ir kokybės santykį kiekvienam iš Jūsų. O jei norite mokėti dar mažiau, pasinaudokite proga, kai vaikų lovos tekstilei taikoma akcija – sutaupysite, bet ne kokybės sąskaita! 

Vaikiškos antklodės 110x140 mūsų asortimente

Kur pirkti geras antklodes vaiko lovai?

Jei svarstote, kur pirkti kokybišką, gražią ir purią antklodę savo atžalai, toli ieškoti nereikės – „Nostra“ asortimentas čia pat. Rinkitės Jūsų poreikius ir simpatijas atitinkančią antklodę, apmokėkite patogiu Jums būdu, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų operatyviai ir sėkmingai Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.

Skaityti daugiau