Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Auginant kūdikį pledas yra labai praktiškas ir funkcionalus tekstilės gaminys – jis nepamainomas vežimėlyje, kai į lauką važiuojate kiek vėsesniu oru, pledas maloniai ir jaukiai apgaubs mažylį pietų miegelio metu, kūdikių pledas bus tobulas patiesalas mažyliui žaidžiant ant grindų, taip pat pledas šildys kūdikį važiuojant automobiliu. Ir tai dar ne viskas – dailus pledas ant lovos kurs vaikučio kambaryje jaukią atmosferą. 

Kokį pledą pasirinkti?

Svarstydami, kokie pledai kūdikiams geriausi ir kokį pasirinkti, prioritetą teikite audiniui, nes pledas turi būti iš natūralaus, ekologiško, sveiko ir saugaus pluošto. Tokius kriterijus atitinka medvilnė, vilna, linas. Tai geriausiomis savybėmis pasižymintys pluoštai, leidžiantys laisvai kvėpuoti kūdikio odelei, laidūs orui, tad mažylis neprakaituos. Šie audiniai tobulai prisiderins prie kūno temperatūros, todėl tiek žaisdamas, tiek miegodamas kūdikis neperkais, neprakaituos. Natūralūs pluoštai nedirgina, nealergizuoja, jie neapsakomai švelnūs kūdikio odelei, minkšti ir šilti.

Vasarai puikiu pasirinkimus bus medvilninis pledas, o žiemai tiks tobulai šildantis vilnonis. 

Pledai kūdikiams mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų, švelnių pledų kūdikiams?

Domina dailūs, mieli pledai užtiesalai kūdikio lovytei? Aktualus kokybiškas ir minkštas pledas kūdikiams konkurencinga kaina? Pirkite internetu „Nostra“ el. parduotuvėje. Pirkti virtualioje erdvėje labai greita, paprasta ir patogu, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų miestas Vilnius, ar bet kuris kitas. Pledai internetu – kokybiški, minkšti, šilti kūdikiams skirti pledukai Jus greitai ir sklandžiai pasieks Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. O galbūt ieškote, kur parduodami pledai pigiau? Sekite mūsų asortimentą ir pasinaudokite taikomomis akcijomis!

Skaityti daugiau