50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Antklodės tai patalynės dalis, kuri tarsi apkabina Jūsų vaiką ir saugo jį viso miegelio metu. Tad nenuostabu, jog antklodės kūdikiams, o taip pat ir ūgtelėjusiems vaikučiams turi būti kokybiškos, minkštos ir švelnios it mamos prisilietimas. Su „Nostra“ antklodėmis lengvai užtikrinsite geriausią miego patirtį savo vaikui. Mūsų antklodės sveikos ir saugios, patvarios, šiltos bei pasižyminčios geriausiomis pluošto savybėmis.

Kokia antklodė geriausia?

Tėveliai dar besilaukdami kūdikio svarsto, kokios antklodės kūdikiams geriausios. Vienareikšmiškai – aukštus kokybės standartus atitinkančios ir pagamintos iš medžiagų, draugiškų vaiko odelei. Antklodės užpildas ir viršutinis audinys turi būti kokybiški, leidžiantys laisvai kvėpuoti kūdikio odelei, jos nealergizuojantys, užkertantys kelią prakaitavimui ir puikiai prisitaikantys prie kūno temperatūros.

Ar reikalingas standartinis antklodės dydis, ar kitoks? Tai svarbus aspektas renkantis. Jei reikalinga antklodė lopšiui ar vežimėliui, rinkitės mažesnę. Viengulei lovytei tiks viengulė antklodė, nes didelė bus nepatogi, kris iš lovos. Jei kūdikis miega didesnėje lovoje, didesnę rinkitės ir antklodę.

Svoris – ne mažiau svarbus. Prioritetą teikite lengvoms, bet šiltoms antklodėms. Jos nevaržys kūdikio judesių, lengvai jį apgobs ir nekels jokio diskomforto.

Antklodės kūdikiams mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių kūdikio lovai?

Svarstote, kur pirkti antklodę kūdikiui? Domina aukšta kokybės ir konkurencinga kaina? Tuomet Jums verta skirti laiko ir pasižvalgyti po „Nostra“ asortimentą. Pirkdami internetu dar ir savo laiką taupysite! Antklodės pigiau – su mūsų taikomomis nuolaidomis už kokybišką daiktą mokėsite mažesnę kainą.

Skaityti daugiau