Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Jei Jūsų čiužinio matmenys 160x200, mūsų asortimente rasite labai platų paklodžių su guma spektrą – rinkitės iš galybės įvairiausių spalvų! Prioritetą teikiame aukštai kokybei, todėl visos paklodės yra iš natūralaus medvilnės pluošto austų audinių, Jūsų miegui suteiksiančių maksimalų komfortą. 

Paklodžių su guma 160x200 privalumai

Kodėl verta rinktis paklodes 160x200 su guma? Nes toji guminė juostelė, prisiūta palei visą paklodės perimetrą, suteiks nepalyginamai daugiau patogumo tiek klojant lovą, tiek miego metu. Paklodė su guma labai lengvai užtiesiama, o guminė juostelė, atsidurianti po čiužinio kraštais, garantuos, jog paklodė ryte bus lygi ir nesusiraukšlėjusi. Tai lems maksimalų komfortą miegant. Daugeliui greičiausiai žinomas tas diskomfortas, kurį kelią per naktį susiglamžanti paklodė, kartais net virstanti didžiuliu gniutulu, todėl galite to išvengti ir puikiai pailsėti.

Paklodės su guma, pasiūtos iš natūralių audinių, dovanos didžiausią jaukumą, švelnumą ir šilumą miegant. 

Spalvų įvairovė

Manote, rasti švelniai alyvinę ar ryškiai žalią paklodę gali tapti iššūkiu? Tik ne mūsų pasiūlymų gausoje! „Nostra“ asortimente paklodės su guma 160x200 yra pačių įvairiausių spalvų, todėl galite lengvai priderinti prie miegamojo interjero, patalynės komplekto ar savo asmeninių simpatijų. Galybė spalvų ir jų atspalvių – šviesūs, tamsūs, ryškūs, pasteliniai tonai dovanoja neaprėpiamas pasirinkimo galimybės.

Baltos, geltonos, mėlynos, pilkos, raudonos, rožinės, violetinės, žalios ir kitų spalvų bei jų atspalvių paklodės su guma – sukurkite savo jaukią ir nepaprastai gražią miego oazę. 

Paklodės su guma 160 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 160 dydžio paklodes su guma?

Aktualios užtempiamos paklodės, pasižyminčios puikia kokybe ir patrauklia kaina? Tokias rasite „Nostra“ fizinėje parduotuvėje ir pirkdami internetu. Pirkti internetu labai patogu, nes būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, negana to, galėsite filtruoti labai platų mūsų paklodžių su guma spektrą pagal Jums aktualius kriterijus. Visa mūsų tekstilė miegamajam pasižymi aukšta kokybe, puikiais audiniais ir patvarumu. Jei norite savo miegamąjį papildyti ne viena paklode, ir ieškote, kur jų įsigyti pigiau, siūlome pasinaudoti paklodėms taikoma akcija mūsų asortimente ir netaupyti kokybės sąskaita!

Skaityti daugiau