Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Modernios lovatiesės Jūsų namams

Kalbant apie namų dekorą, išskirtinai miegamojo kambarį ir svetainę, vienas iš labiausiai keičiančių, tačiau dažnai nepastebimų elementų yra lovos užtiesalas. Gerai parinkta lovatiesė gali užduoti toną visam jūsų miegamajam, suteikdama elegancijos, prabangos, modernizmo pojūčio ir žinoma - patogumo. Šiame straipsnyje pasinersime į šiuolaikinių lovatiesių pasaulį, apžvelgsime jų įvairovę, medžiagas, spalvas ir sužinosime, kaip jas rinktis ir prižiūrėti. Nesvarbu, ar ieškote minkštų lovos užvalkalų, ar itin stilingų - šiuolaikiškų lovatiesių, mes jums padėsime.

Šiuolaikinių lovatiesių įvairovė

Šiuolaikinės lovatiesės yra įvairių stilių, atitinkančių įvairius skonius ir namų dekoro temas. Štai keletas populiariausių tipų:

 • Dygsniuotos lovatiesės: jos puikiai tinka šilumai ir tekstūrai suteikti. Dygsniuotos lovatiesės dažnai turi sudėtingus dygsniavimo raštus, kurie gali padidinti jūsų miegamojo kambario vizualinį patrauklumą.
 • Dvipusės lovatiesės: dvipusiai lovos užvalkalai - tai idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta keisti savo miegamojo išvaizdą, nepirkdami kelių komplektų. Vieną dieną galite naudoti vieną lovatiesės pusę, o kitą dieną pakeisti į kitą. Taip atrodys jog dažnai keičiate lovos užtiesalus. Rekomenduojame rinktis skirtingų spalvų puses, kad sukurtumėte pilnai kitokį įvaizdį. Viena pusė gali būti samanos žalia, o kita rusva.
 • Labai lengvos ir plonos lovatiesės: šios lengvos lovatiesės puikiai tinka norint suteikti savo lovai neįpareigojančio jaukumo. Jas lengva sluoksniuoti ir galima dažnai keisti, kad atnaujintumėte kambario estetiką.

Lovatiesės medžiagos: komfortas atitinka patvarumą

Nuo lovos užvalkalo medžiagos labai priklauso ir jos patogumas, ilgaamžiškumas ir priežiūra. Štai kelios dažniausiai naudojamos lovatiesėse naudojamos medžiagos:

 • Medvilnė: medvilniniai lovos užvalkalai, žinomi dėl savo švelnumo ir pralaidumo orui, idealiai tinka visais metų laikais. Juos lengva prižiūrėti, o jų būna įvairių stilių ir spalvų.
 • Linas: lininės lovatiesės atrodo itin natūraliai ir jaukiai. Jos yra labai patvarios, pralaidžios orui ir puikiai tinka šiltam klimatui.
 • Šilkas: modernios šilko lovatiesės suteikia prabangos, švelnumo ir elegancijos pojūtį. Jas geriausia naudoti vėsesnio klimato šalyse, be to, juos reikia subtiliai prižiūrėti. Šilko lovos užvalkalai yra puikus pasirinkimas gyvenant Lietuvoje.
 • Poliesteris ir mikropluoštas: šios sintetinės medžiagos yra patvarios, nebrangios ir lengvai prižiūrimos. Jų būna įvairių tekstūrų ir apdailos, todėl jos yra universalus stilingų lovatiesių pasirinkimas. Mūsų asortimente galite rasti stilingas ir modernias lovatieses. Apžiūrėti galite čia: lovatiesės.
 • Vilna ir mišiniai: vilnos lovatiesės yra šiltos ir jaukios, todėl puikiai tinka šaltesniems mėnesiams. Na, o vilna maišyta su kitais pluoštais yra dar patvaresnė ir lengviau prižiūrima. Alternatyvai siūlome ir vilnonius pledus.

Tinkamo lovos užtiesalo pasirinkimas jūsų namams

Renkantis tobulą lovos užtiesalą reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, kad jis papildytų jūsų miegamąjį papildomu žavesiu ir tuo pačiu atitiktų jūsų poreikius:

 • Dydis: įsitikinkite, kad užtiesalas yra tinkamo dydžio jūsų lovai. Ji turėtų užsitraukti per šonus ir visiškai uždengti lovą, kad atrodytų puošniai. Kraštai turi nukristi. Gali siekti netgi žemę. Modernios lovatiesės būtent tokios ir yra.
 • Spalva ir raštas: rinkitės spalvas ir raštus, kurie papildytų jūsų miegamojo interjerą. Neutralūs tonai yra itin universalūs, o drąsūs raštai gali sukurti “wow” įspūdį. Nepamirškite užvalkalo spalvos bei rašto derinti su lovos rėmo ir stilistikos spalva.
 • Tekstūra: įvertinkite lovos užvalkalo tekstūrą. Minkšti lovos užvalkalai gali suteikti komforto, o tekstūriniai audiniai, pavyzdžiui, dygsniuoti ar siuvinėti, gali suteikti gilumo ir atrodyti itin įdomiai ir išraiškingai.
 • Klimatas: pasirinkite jūsų klimatui tinkamą medžiagą. Lengvi, orui pralaidūs audiniai, tokie kaip medvilnė ir linas, puikiai tinka šiltesniam klimatui, o sunkesni audiniai, pavyzdžiui, vilna, - vėsesniai aplinkai.
 • Priežiūros instrukcijos: įsigijus lovatiesę, nepamirškite patikrinti jos priežiūros instrukcijas, kad galėtumėte lengvai prižiūrėti lovos užtiesalą. Įprastines lovatiesės, pavyzdžiui poliesterio yra patogu skalbti skalbyklėje, o švelniems audiniams, pavyzdžiui, šilkui, gali prireikti specialios priežiūros.

Priežiūra

Tinkama priežiūra gali prailginti lovos užtiesalo tarnavimo laiką ir išlaikyti jo šviežią bei patrauklią išvaizdą:

 • Reguliarus valymas: laikykitės gamintojo priežiūros instrukcijų. Daugumą medvilninių ir sintetinių lovatiesių galima skalbti skalbimo mašinoje, o švelnias medžiagas gali tekti skalbti rankomis arba valyti sausuoju būdu.
 • Taškinis valymas: nedidelių dėmių dėmių valymas iš karto atsiradus dėmėms, gali padėti išvengti dažno skalbimo. Švelniu plovikliu ir minkšta šluoste švelniai išvalykite pažeistą vietą ir palikite išdžiūti.
 • Laikymas: nenaudojamą lovos užtiesalą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Naudokite orui pralaidžius laikymo maišelius, kad nesikauptų drėgmė ir lovatiesė nebūtų sugadinta.
 • Venkite tiesioginių saulės spindulių: ilgalaikis tiesioginių saulės spindulių poveikis gali išblukinti lovatiesės spalvas. Naudokite užuolaidas arba žaliuzes, kad apsaugotumėte ją nuo UV spindulių.

Patalynės užvalkalų pritaikymas skirtingiems interjerams

Šiuolaikinės stilingos lovatiesės yra universalios ir gali būti pritaikytos prie įvairių interjero stilių:

 • Minimalistinis namų interjeras: rinkitės paprastų, švarių linijų ir neutralių spalvų lovatieses. Minkštos baltos, smėlio ar pilkos spalvos lovatiesės gali sukurti ramų, neperkrautą vaizdą.
 • Bohemiškas: rinkitės drąsių raštų, ryškių spalvų ir faktūrinių audinių lovatieses. Siuvinėti ar dygsniuoti raštai gali suteikti eklektiškumo ir jaukumo.
 • Klasikinis: tradiciniai raštai, pavyzdžiui, gėlių ar damasko raštai, sodrių, prislopintų tonų, gali sustiprinti klasikinį interjerą. Ieškokite prabangių audinių, pavyzdžiui, šilko ar aksomo.
 • Modernus: geometriniai raštai, abstraktūs raštai ir vienspalvės spalvos puikiai tinka moderniame interjere. Rinkitės glotnius, poliruotus lovos užtiesalus.
 • Rustic: natūralios medžiagos, pavyzdžiui, žemės atspalvių linas ar medvilnė, gali papildyti itin jaukų interjerą. Ieškokite rankų darbo, amatininkų sukurtų lovatiesių.

Taigi, modernios lovatiesės yra daugiau nei tik paprastas dekoratyvinis elementas - tai stiliaus ir komforto detalė. Turėdami platų pasirinkimą internete - nuo minkštų lovatiesių iki stilingų lovos užvalkalų - lengvai rasite tobulą, tinkantį jūsų namams. Rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti į medžiagą, spalvą, dydį ir priežiūros instrukcijas. Taip užtikrinsite, kad lovos užtiesalas ne tik papuoš jūsų miegamojo interjerą, bet ir suteiks patogumo bei funkcionalumo, kurio reikia geram miegui. Ir žinoma - ilgai tarnaus.

Sėkmingo namų dekoravimo ir tinkamo lovatiesės pasirinkimo!