NOSTRA EXCLUSIVE - ypatinga kolekcija

Naudinga informacija 2018-04-29

UAB NOSTRA namų tekstilės srityje pradėjo dirbti jau 1991 metais. Per šiuos metus esame dirbę su daugybe tiekėjų ir pirkėjų iš viso pasaulio. Per šiuos metus sukaupėme didžiulę patirtį namų tekstilės srityje ir įsiklausydami į klientų poreikius sukūrėme išskirtinę NOSTRA EXCLUSIVE namų tekstilės gaminių liniją.

NOSTRA EXCLUSIVE kolekciją sudaro nepriekaištingai pasiūta satininės patalynės kolekcija, šukuotinės medvilnės rankšluosčių komplektai ir ypač aukštos klasės vilnoniai pledai.

Satininės patalynės kolekcija

NOSTRA EXCLUSIVE - išskirtinė satininės patalynės kolekcija. Visi patalynės komplektai pasiūti iš aukštos kokybės medvilninio audinio. Komplektacijoje daugiau pagalvių užvalkalų, net 4 dviguliam komplektui, skirtingų dydžių. Patalynės siūlės dekoruotos plonyčiais kanteliais, kurie suteikia ilgaamžiškumo ir puošia gaminį. Patogus užsegimas užtrauktukais garantuoja, kad antklodė ir pagalvė neišsprūs net ir bemiegę naktį.

Patalynės komplektus rasite čia!

Merino vilnos pledai

NOSTRA EXCLUSIVE kolekcijos pledai - išskirtinės kokybės gaminiai. Šioje kolekcijoje siūlome pledus iš kašmyro ir aukštos kokybės merino vilnos. Visi pledai pagaminti Ukrainoje pagal NOSTROS užsakymą, todėl garantuojame, kad kainos ir kokybės santykiu tikrai nenusivilsite!

Merino vilnos pledus su kašmyru rasite čia!

Šukuotinės medvilnės rankšluosčių komplektai

Šie rankšluosčių komplektai pagaminti iš ypač aukštos kokybės šukuotinės medvilnės. Rankšluosčių tankis net 550 g/m2, todėl rankšluosčiai atitiks net išrankiausių žmonių reikalavimus! Nežinote, kodėl verta pirkti medvilninius rankšluosčius? Medvilnė - medvilnės pluoštas gaunamas iš medvilnės žiedų. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui, todėl leidžia kūnui kvėpuoti. Nesukelia jokios alergijos ir nedirgina odos. Medvilnė lengvai prižiūrima, todėl nekils jokių problemų pašalinant nešvarumus ir dėmes. 

Šukuotinės medvilnės rankšluosčių komplektus rasite čia!

patalynes komplektas, pledai, ranksluosciu komplektas