50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 18,95 €

Jei lankotės pirtyje, tai iki maksimumo padidinkite savo komfortą, įsigydami patogią pirties prijuostę! Susiruošus pasikaitinti į pirtį čiupkite ne tik rankšluostį, bet ir prijuostę – būsite stilingi ir jausitės itin patogiai! Judesių nevaržantis ir puikiai drėgmę sugeriantis drabužis vizualiai atrodys labai dailiai.

Komfortas pirtyje

Tam, kad pirtyje ne tik mėgautumėtės jos teikiamais malonumais, bet ir jaustumėtės stilingai, patogiai, verta pagalvoti apie kokybiškus pirties reikmenis: idealiai tiks medvilniniai ar lininiai rankšluosčiai, medvilniniai chalatai, pirties sarafanai. Šie ir kiti pirties reikmenys internetu – labai patogu pirkti, spartus prekių pristatymas ir efektyvus Jūsų laiko taupymas! Rinkitės mūsų asortimente ir jau netrukus mėgaukitės kokybiškų pirties atributų teikiama nauda.

Natūralaus audinio pirties prijuostė tobulai sugeria net smulkiausius vandens lašelius nuo odos, labai sparčiai išdžiūsta, o liesdamasi prie odos nekelia jokios diskomforto. 

Kodėl rinktis šias prijuostes?

„Nostra“ pirties prijuostės pagamintos iš medvilnės, o šis natūralus pluoštas nepriekaištingai tinka pirties tekstilei. Medvilnė itin minkšta ir šilta, liesdamasi prie odos dovanoja neapsakomą švelnumą, ji sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti, apsaugo nuo prakaitavimo. Medvilniniai drabužiai – vienas geriausių pasirinkimų net alergiškiems žmonėms, taip pat turintiems itin jautrią odą. Todėl pirtyje iš medvilnės pasiūtas sarafanas labai pasiteisins, nes čia, veikiama karščio ir garų, oda tampa jautresnė nei įprastai.

Medvilninės pirties prijuostės lengvai prižiūrimos, puikiai išsaugo savo spalvą ir reprezentatyvią išvaizdą net ilgai naudojant ir daug kartų skalbiant.

Universalus dydis ir spalva leis ją pritaikyti tiek moterims, tiek vyrams, nepriklausomai nuo kūno sudėjimo. Užsegamos lipniu užsegimu – lengvai reguliuojamas dydis. Tai itin pasiteisins, jei prijuostę pirksite dovanų pirties mėgėjui. 

Kur įsigyti kokybiškų prijuosčių pirčiai?

Ieškote, kur įsigyti kokybiškų pirties prijuosčių pigiau? Jei domina šie ar kiti pirties reikmenys Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje, pirkite internetu mūsų parduotuvėje. „Nostra“ pirties reikmenys – kaina konkurencinga, pasirinkimas platus, pristatymas spartus, o kur dar galimybė mokėti pigiai, pasinaudojant patrauklia akcija! Gražios, kokybiškos pirties prijuostės mūsų asortimente – nesivaržykite pirkti!

Skaityti daugiau