Siekiant maksimaliai pasirūpinti jaukiu, kokybišku ir saldžiu vaikų miegeliu būtina labai atsakingai rinktis mažiesiems miegaliams skirtą patalynę. Prioritetą teikite natūraliems audiniams ir būsite tikri, kad Jūsų vaikučiai miega sveikuose ir jaukiuose pataluose. 

Patalynė, pritaikyta vaikams

Vaikams skirta patalynė pirmiausia turi būti iš kokybiškų medžiagų. Tai – prioritetinis kriterijus renkantis patalynę. Puikus pasirinkimas bus patalynė iš satino, flanelės, kartūno audinių. Visi jie austi iš natūralaus medvilnės pluošto, o medvilnė pasižymi solidžiu gerųjų savybių spektru: ji laidi orui, leidžia odelei kvėpuoji, medvilnė nepaprastai švelni, minkšta ir šilta, ji tinka net jautriai odai ir alergiškiems žmonėms.

Taip pat neverta numoti ranka į dizainą – vaikiška patalynė turėtų būti linksma, žaisminga, spalvota. Tokia neabejotinai pelnys mažųjų simpatijas. 

Spalvota vaikiška patalynė internetu pigiau

Šiandieninės technologijos suteikia mus progą reikalingų daiktų įsigyti neišeinant iš namų. Tai ypač aktualu auginantiems vaikus. Pirkite patalynę vaikui internetu ir pasinaudokite galimybe mokėti pigiau. Internetu pirkti ne tik patogu ir greita, bet daugeliu atvejų ir naudinga kainos požiūriu.  Vaikiška patalynė 140x200 labai gera kaina mūsų el. parduotuvės asortimente. 

Vaikiška patalynė 140x200 mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką patalynę vaikui?

Domina graži, kokybiška patalynė vaiko kambariui Vilniuje ar kitame mieste? Rinkitės „Nostra“ asortimente el. parduotuvėje nepriklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate. Pirkti internetu labai greita ir patogu. Parduodame tik kruopščiai atrinktų audinių patalynę į lovytę vaikams, siūlome labai gerą kainą, patogų pristatymą. Norintiems pasinaudoti proga ir už kokybišką tekstilę vaiko lovai mokėti dar pigiau, kviečiame sekti mūsų specialius pasiūlymus ir pasinaudoti patalynei taikoma akcija.

Skaityti daugiau