Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Rankšluosčiai T0108

Rankšluosčiai T0108

 
Sudėtis: 100% šukuotinė medvilnė
Rankšluosčio gramatūra: 550 g/m2
Kilmės šalis: Pakistanas
Svoris: 0.925kg
10,70 €
15,29 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

10,70 €
15,29 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Rankšluosčiai T0108

Po maudynių odai reikia ypatingo švelnumo, todėl šukuotinės medvilnės pluoštas yra puikus pasirinkimas. Šis purus rankšluostis savo paviršiuje turi nesuskaičiuojamą galybę kilpelių, kurios švelniai priglunda prie drėgnos odos ir surenka kiekvieną vandens lašą. Tai rankšluostis, kuris suteikia šiltą ir jaukų apkabinimą, kuriuo norisi mėgautis kaskart išlipus iš vonios ar dušo.

Dekoratyvią išvaizdą rankšluosčiui suteikia zigzagų raštu puoštas kraštas ir švelnūs atspalviai, o purumą pabrėžia tarsi įrėminantis apvadas. Šis rankšluostis – tai jaukumo šaltinis jūsų vonios kambaryje. O ilgesnis šukuotinės medvilnės pluoštas suteikia prabangos įspūdį. Šukuotinės medvilnės produktai yra ypatingi: jie švelnesni, tačiau stipresni, atsparesni dėvėjimuisi. Ši medvilnė yra specialiai apdirbama, todėl puikiai tinka turintiems jautrią ar alergišką odą.

Šukuotinė medvilnė yra ypatingu švelnumu ir tvirtumu pasižymintis pluoštas, kuris puikiai tinka vonios tekstilei gaminti. Medvilniniai rankšluosčiai yra lengvai skalbiami: išsaugo savo minkštumą, greitai džiūsta. Natūrali medvilnė greitai sugeria drėgmę, o kiekvienas šio augalinio pluošto prisilietimas yra švelnus odai. Dėl to šiuos rankšluosčius pamėgs ir vaikai, ir suaugusieji, o jų švelnumu džiaugsitės net ir po daugybės skalbimų.

Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (14)

Panašios prekės

avatar