Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Rankšluosčiai 550 LUXURY

Rankšluosčiai 550 LUXURY

 
Sudėtis: 100% Medvilnė
Rankšluosčio gramatūra: 550 g/m2
Kilmės šalis: Pakistanas
Svoris: 0.091kg
0,99 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

0,99 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Rankšluosčiai 550 LUXURY

Rankšluosčiai viešbučiams turi pasižymėti puikia kokybe, jiems keliami ypatingi reikalavimai. Šiems tekstilės gaminiams tenka įveikti daugybę skalbimų ir lyginimų. Būtent todėl siūlome rinktis natūralios medvilnės rankšluosčius, kurie yra ilgaamžiai ir pasižymi itin geromis savybėmis. Toks rankšluostis greitai ir lengvai sugeria drėgmę bei greitai džiūsta, tad yra patogus naudoti. Medvilnės rankšluosčiai visada išlieka minkšti ir švelnūs, tinka vaikams, suaugusiesiems ir alergiškiems žmonėms. Juos lengva skalbti, dėmės ir nešvarumai yra lengvai pašalinami iš audinio.

Rankšluosčiai viešbučiams turi atrodyti nepriekaištingai, todėl juos gaminant sutelkiamas dėmesys į detales, taip užtikrinamas ir ilgaamžiškumas bei aukščiausia kokybė. Pasirinkę šiuos rankšluosčius savo viešbučio svečiams užtikrinsite patogumą ir galimybę mėgautis švelniu natūralaus audinio prisilietimu.

Medvilnė - medvilnės pluoštas gaunamas iš medvilnės žiedų. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui, todėl leidžia kūnui kvėpuoti. Nesukelia jokios alergijos ir nedirgina odos. Medvilnė lengvai prižiūrima, todėl nekils jokių problemų pašalinant nešvarumus ir dėmes. 

Dėmesio!

  • Siekiant, kad gaminys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje. 
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (33)

Panašios prekės

avatar