50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Paklodė yra neatsiejamas patalynės elementas, didele dalimi prisidedantis prie kokybiško, patogaus miego. Gera paklodė bus puikus pagrindas miegant. Tad verta rinktis natūralų audinį, patvarumą, aukštą kokybę. Atsižvelgiant į kūdikių odelės jautrumą, būtina užtikrinti komfortišką miegą, įsisupus į jaukią, nepaprastai švelnią ir minkštą patalynę.

Kas geriausia kūdikiams?

Tiek paklodės kūdikiams į lovą, tiek paklodė į vežimėlį turėtų būti pasirenkama labai atsakingai. Nors spalvos, raštai ir mielas dizainas yra svarbūs, bet kalbant apie kūdikių gerovę miegelio metu svarbiausia yra natūralus audinys. Tekstilė turėtų būti nepaprastai minkšta, švelni, sveika ir saugi jautriai bei gležnai mažylio odelei. Šiuos kriterijus šimtu procentų atitinka medvilnė – pluoštas, kuris bus tobulas pasirinkimas kūdikio lovai. Todėl kūdikiui kokybišką miegą ir jaukumą dovanos iš medvilnės pluošto austi audiniai, pavyzdžiui, kartūnas, satinas, trikotažas. Kartūno paklodės labai minkštos ir švelnios, satino paklodės atrodo itin prabangiai, trikotažinės paklodės labai minkštos, jaukios ir patvarios. Aukšta kokybė, saugumas ir minkštumas – tai, kas būtina kūdikiui miego metu. 

Paklodės kūdikiams mūsų asortimente

Kur įsigyti švelnių ir kokybiškų paklodžių kūdikiams?

Jei Jums aktualios kokybiškos, patvarios paklodės lovai ar vežimėliui, tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente. Kūdikiams skirtos paklodės pasižymi geriausiomis savybėmis. Mūsų tekstilė internetu – patogu ir greita pirkti. Kiekvieno laukia platus asortimentas patrauklia kaina ir galimybė mokėti pigiau, pasinaudojant šauniomis akcijomis.

Skaityti daugiau