50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Minkštutėliai it debesis, švelnūs kaip mamos apkabinimas vaikiški vilnoniai pledai praverčia daugeliu atvejų: pietų miegelio metu, žiūrint smagius filmukus, žaidžiant ir statant palapines namuose, keliaujant automobilinėje kėdutėje ar vežimėlyje ir t.t. O spalvingas pledas ant lovos atrodys žaismingai bei vaiko kambariui suteiks spalvų ir papildomo žavesio! Jei dar neturite kokybiško vilnonio pleduko, pirmyn – pasižvalgykite po mūsų asortimentą! 

Vilnonių pledų privalumai

Jei kalbėtume apie natūraliausius ir ekologiškiausius pluoštus, tai vilna neabejotinai būtų vienas iš tų, kurie nuskintų laurus šiame kontekste. Vilnai būdingas neapsakomas minkštumas. Šis pluoštas pasižymi šiluma, tobulu prisitaikymu prie kūno temperatūros. Ir nors efektyviai šildantis pledas žiemą bus vienas geriausių vaiko „draugų“, klaidinga manyti, kad vilnonis pledas pravers tik šaltuoju metų laiku. Netiesa, nes vilnonio pledo teikiama nauda vaikas galės lepintis ir vasarą, nes vilna tobulai prisitaiko prie temperatūrų kaitos. Negana to, vilnonis pledas naudingas kraujotakai, jis sveikas ir saugus, nedirgina odos, pasižymi pavydėtinu laidumu orui.

Ar žinote, kad spalvingas, kokybiškas vaikiškas pledas gali būti ir šauni dovana? 

Vilnoniai pledai mūsų asortimente

Kur įsigyti minkštų, kokybiškų vilnonių pledų vaikams?

Domina pledai lovatiesės Jūsų vaiko lovai? Ieškote, kur vilnoniai vaikiški pledai Vilniuje parduodami konkurencinga kaina? Rinkitės „Nostra“ asortimente net tada, jei Jūsų miestas ne  Vilnius, nes užsakymą pristatysime į bet kurį miestą Lietuvoje! Pledai internetu – labai patogu ir greita pirkti, nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Mūsų pasiūlymų gausoje – ir pledai pigiau, nes dažnai gaminiams taikome patrauklias akcijas.

Skaityti daugiau