50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Vaikiška patalynė užtikrina mažylių poilsį, o miegas jiems – itin svarbus. Ramus ir kokybiškas miegas leidžia ne tik atgauti per dieną iššvaistytą energiją, bet ir augti bei kasdien prabusti puikios nuotaikos ir pasiruošus naujiems atradimams. Vaikiška patalynė iš kartūno puikiai atitinka mažylių poreikius: spalvos bei raštai lavina jų vaizduotę ir padeda lengviau užmigti, o kartūno prisilietimas yra šiltas ir švelnus. 

Tiks visiems vaikų norams

Spalvinga ir žaisminga patalynė puikiai papuoš vaiko kambarį. Nors mažieji daug laiko praleidžia miegodami, lovoje jiems taip pat smagu ir dūkti bei žaisti, tad patalynė suteiks jaukumo ir įkvėps naujoms istorijoms. Kartūno vaikiška patalynė yra atspari dėvėjimuisi, tad ją galite skalbti daugybę kartų ir nebijoti avarijų, kurios kartais įvyksta žaidžiant. Geriausia vaikystė be jokių rūpesčių!

Dideliame asortimente tikrai atrasite patalynės raštą, kurį mažylis pamėgs. Vaikiška patalynė spalvingai marginama ne veltui – įvairios spalvos bei raštai leidžia vaikams pažinti pasaulį, piešiniai skatina jų susidomėjimą ir įkvepia sapnams bei žaidimams. Mėgstamas patalynės komplektas pavers ėjimą miegoti smagiu žaidimu, tad skirti truputį dėmesio patalynės pasirinkimui tikrai verta. 

Kodėl rinktis kartūno patalynę?

Vaikiška patalynė iš kartūno idealiai tinka mažylių lovelei. Iš natūralios medvilnės austa medžiaga yra laidi orui, tad vaikai miega patogiai ir neperkaista, audinys puikiai sugeria drėgmę. Kartūnas yra tankaus pynimo atsparus audinys, kuris puikiai išlaikys savo išvaizdą net ir po daugybės plovimų. Patalynė vaikams išsiskiria spalvingumu ir raštų įvairove, o kartūnas tam idealiai tinka: lengva ir maloni medžiaga leidžia tiksliai atvaizduoti net ir smulkius raštus. Taip ant patalynės komplekto nugula patys mėgstamiausi herojai, žaismingi miško gyventojai ar įvairiausi raštai.

Natūralūs, sveiki ir saugūs audiniai yra esminis prioritetas renkantis patalynę vaikui. Vaikiška kartūno patalynė Jūsų atžalai garantuos kokybišką miegą ir komfortą viso miegelio metu. „Nostra“ tekstilė – patvari, gera, ilgaamžė, net po daugelio skalbimų Jus maloniai džiugins neblunkančia spalva, ryškiais raštais ir reprezentatyvia išvaizda. 

Kur įsigyti kokybiškos kartūno patalynės vaikams?

Ieškote gražios, spalvingos ir kokybiškos patalynės vaiko miegamajam pigiau? Vaikiška kartūno patalynė mūsų asortimente bus labai taiklus pasirinkimas. Parduodame labai patrauklia kaina, o pirkti internetu bus nepalyginamai sparčiau ir paprasčiau! Siūlome labai platų pasirinkimą, didelę spalvų bei raštų įvairovę, skirtingus dydžius, todėl net išrankiausias mažylis išsirinks jo svajones idealiai atitinkančią kartūno patalynę ir tiksliai tinkančią jo lovai.

Mūsų parduotuvėje vaikiška patalynė internetu gali būti perkama greitai ir patogiai: tiesiog pakvieskite mažylį ir kompiuterio ekrane kartu pasirinkite labiausiai patinkančius herojus ar spalvas. O pasirinktą komplektą į bet kurį šalies kampelį pristatysime vos per keletą dienų. Tai paprasčiausias būdas pasirūpinti ramiu, patogiu ir kokybišku savo mažylio miegu bei pačiais geriausiais vaikystės įspūdžiais!

Skaityti daugiau