50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Jei svarstote, kokio audinio patalynę rinktis vaiko kambariui, nedvejodami laurus skirkite flanelei. Neišpasakyto švelnumo audinys yra iš šimtaprocentinio medvilnės pluošto, todėl garantuos pačias geriausias patalynės savybes, komfortišką vaiko miegą ir nesudėtingą patalynės priežiūrą. 

Tekstilė vaikų lovai

Vaikų lovai skirta tekstilė pirmiausia turi būti sveika ir saugi – tai užtikrina natūralūs audiniai, pavyzdžiui, medvilnė. Ji pelnytai tituluojama geriausiu pasirinkimu vaikiškiems patalams. Ji laidi orui, todėl vaiko odelė kvėpuos, mažylis neprakaituos, tad garantuojamas maksimalus komfortas net tada, jei namuose pakankamai šilta. Medvilninė patalynė itin maloni kūnui, nedirgina odos ir tobulai tinka alergiškiems vaikams bei visiems, kurių odelei būdingas didesnis jautrumas. Dar vienas svarbus aspektas – medvilnė puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, maloniai šildo, todėl esant vėsesnei temperatūrai namuose vaikas miegos jaukiai ir šiltai.

Kodėl rinktis flanelę?

Vaikiška flanelės patalynė – geriausia, ką galite pasirinkti vaiko miegui. Dėl švelnaus pūkelio paviršiuje šis audinys yra tikrai išskirtinis ir nepaprastai minkštas bei malonus odai. Tad tiesioginis kontaktas miego metu dovanos geriausią patirtį, jaukumą ir net šiek tiek prilygs švelniam mamos apkabinimui. Nenuostabu, jog flanelinė patalynė ypač tinka žiemą, kuomet audiniui būdingas pūkelis dovanoja papildomą jaukumą ir šilumą

Pasirinkę flanelę savo vaikui užtikrinsite malonų ir saldų miegą. Audinys tobulai priglunda prie kūno, visiškai nevaržo judesių, yra lengvas, todėl vaikutis nejaus diskomforto, o tik patogumą ir švelnumą.

Vaikiška flanelės patalynė idealiai tinka net patiems mažiausiems, taip pat jos naudą įvertina ir ūgtelėję vaikučiai.

Vaikiška flanelės patalynė mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškos flanelinės patalynės?

Domina kokybiška tekstilė vaiko kambariui konkurencinga kaina? Rinkitės „Nostra“ asortimente internetu ir mokėkite pigiau. Parduodame aukštos kokybės vaikišką patalynę iš natūralaus pluošto – atrasite tinkamiausią Jūsų vaikučio lovai.

Skaityti daugiau