Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Rinkdami patalynės komplektą vaikui neabejotinai vertinsite daug kriterijų, kadangi be to, kad patalynė turi būti kokybiška, ji dar turės atitikti ir mažojo naudotojo norus bei simpatijas. Siuvant vaikišką patalynė didžiulis dėmesys skiriamas audiniui – mes prioritetą teikiame natūraliems pluoštams, užtikrinantiems, kad patalynė bus sveika ir saugi naudoti, neįtikėtinai minkšta ir švelni bei draugiška vaiko odelei. Jei norite užtikrinti geriausią miego patirtį savo atžalai, patalynės komplektai mūsų asortimente bus tai, kas padės tą padaryti! 

Vaikams pritaikyta patalynė

Vaikų odelė paprastai yra jautresnė nei suaugusiųjų, ji lengviau pažeidžiama, imli dirginimui ir pan. Todėl esminis aspektas, kurį turi atitikti patalynės komplektas vaikui, yra natūralumas. Mūsų asortimente esanti vaikiška patalynė siuvama iš medvilnės. Medvilninės patalynės komplektai pasižymi neįtikėtinu švelnumu, minkštumu, jaukumu, jie maloniai apgobia miegantį vaiką ir suteikia reikiamos šilumos. Medvilnė laidi orui, todėl neleis vaiko odai prakaituoti, kas užtikrins maksimalų komfortą viso miego metu. Šis natūralus pluoštas prisitaiko prie kūno temperatūros ir neleidžia nei sušalti, nei perkaisti. Tėveliai taip pat įvertins medvilnės pranašumus, nes patalynės komplektas vaikui iš medvilnės bus ir labai lengvai prižiūrimas. Šis pluoštas nėra labai imlus nešvarumams, o dėmės lengvai pašalinamos. Negana to, net po daugelio skalbimų medvilninis audinys išsaugos savo spalvas, nesusidėvės, nepraras gerųjų savybių ir atrodys puikiai.

Mūsų patalynės komplektai vaikams yra spalvingi ir labai dailūs, kas taip pat itin svarbu kalbant apie vaikų lovos dizainą. Vaikai myli akimis, todėl spalvinga, žaisminga, dailiais piešinėliais marginta patalynė jiems bus kur kas patrauklesnė nei vienspalvė. Puiku ir tai, kad graži, vaiko svajones atitinkanti patalynė dažnai tampa labai gera motyvavimo priemone, kai vaikas nenori eiti miegoti. Panirti į spalvingus patalus drauge su juos puošiančiais gyvūnais ar mėgiamais pasakų herojais yra nepaprasti gera.

Svarbus patalynės dydis – jis turi atitikti pagalvės ir antklodės, lovos matmenis. Pavyzdžiui, patalynės komplektas lopšiui bus mažas, o lovai – didelis. 

„Nostra“ patalynių privalumai

Mūsų vaikų patalynės komplektai siuvami tik iš medvilninių audinių, pavyzdžiui, flanelės ar kartūno. Abiejų audinių sudėtis – šimtaprocentinė medvinė, todėl visi patalynės komplektai internetu ar fizinėje mūsų pardavimo vietoje pasižymės aukšta kokybe ir visomis geriausiomis šiam pluoštui būdingomis savybėmis. Puiku tai, kad mūsų patalynės komplektai vaikams yra malonūs odai, nedirgina jos, nealergizuoja.

Flaneliniai patalynės komplektai tobulai tiks žiemai ar tada, kai norisi daugiau jaukumo ir šilumos. Audinio paviršių dengiantis minkštutis pūkelis, būdingas flanelei, suteikia neapsakomą jaukumo jausmą miegant tokiuose pataluose. Kartūnas taip pat bus puikus pasirinkimas. Audinys plonas, lengvas, bet drauge itin jaukus, švelnus ir tvirtas bei išsiskiriantis ryškiomis spalvomis. Abu variantai bus tobuli, bet jei domina patalynės komplektai pigiau, tuomet rinkitės flanelę, nes kartūno patalynės komplektai šiek tiek brangesni.

Patalynės komplektai vaikams mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką patalynės komplektą vaiko lovai?

Renkant patalynę vaikams kaina neturėtų būti esminis kriterijus. Bet suprantame, kad patalynės komplektai pigiau vilioja daugelį ir yra labai patrauklus pasiūlymas. Todėl mūsų patalynės komplektai vaikams internetu ir fizinėje pardavimo vietoje – itin geromis kainomis! Norintiems taupyti brangų savo laiką verta pirkti el. parduotuvėje. Kokybiški ir pigūs patalynės komplektai internetu – patogu pirkti, platus asortimentas ir geros pristatymo sąlygos. Mūsų patalynės komplektai – akcija, kurios nevalia praleisti! Užtikrinkite nuostabų miegą savo vaikui, neinvestuodami labai daug pinigų, bet gaudami puikią kokybę.

Skaityti daugiau