Bambukinių rankšluosčių komplektai. Spauskite ČIA

Pačių mažiausių miegelis yra nepaprastai reikšmingas jų sveikatai, puikiai savijautai. Tad svarbu užtikrinti, jog kūdikių miegas būtų maksimaliai komfortiškas. Tai padaryti padės patogi, tvirta ir stabili lovytė, vaiko amžiui tinkantis kokybiškas čiužinys bei gera, daili, minkštutėlė patalynė. Juk būtent audinys turi tiesioginį kontaktą su jautria kūdikio odele viso miego metu, tad geriausią patirtį garantuos tik aukštos kokybės, švelnus ir minkštas, odai malonus audinys „Nostra“ asortimente – patvarių ir gerų audinių patalynės komplektai kūdikiams bei dažnai jiems taikoma viena ar kita akcija!

Tekstilė Jūsų kūdikiui

Tekstilę kūdikiui reikia rinktis atsakingai ir dėmesingai, nes ji turi būti sveika bei saugi mažyliui, tad netikslinga vadovautis tik kainos ir / ar grožio kriterijais, nes pirmiausia vertinamas audinys. Minėtus reikalavimus tobulai atitinka medvilnė. Medvilninės patalynės komplektai bus nepriekaištingas pasirinkimas kūdikiams. Tai visiškai natūralus ir sveikas pluoštas, garantuojantis geriausią miego patirtį vaikui. Kūdikiai jautrūs temperatūros svyravimams, sparčiai reaguoja į vėsą ar karštį, kurie neigiamai veikia miegą, todėl labai svarbu, jog patalynė leistų odelei laisvai kvėpuoti, užkirstų kelią prakaitavimui ir prisitaikytų prie kūno temperatūros. Medvilnė tai puikiai sugeba. Negana to, ji yra labai lengva ir švelni, todėl mažylis nė nejus, kad yra apklotas, bet mėgausis jaukumu ir švelnumu viso miegelio metu.

Patalynės komplektai kūdikiams turėtų būti švelnūs ir minkštučiai, nedirginti, nealergizuoti ir taip jautrios, gležnos kūdikio odelės. Didelis dėmesys skiriamas pagalvei, nes su pagalvės užvalkalo audiniu liečiasi vaiko veido oda, kuri neretai yra problemiška ir reikalauja itin atsakingo rūpinimo ja.

Patalynės komplektas kūdikiui turėtų tikti dydžiu, t. y. per mažas ar per didelis bus nepatogus naudoti, kels diskomfortą. Patalynės komplektai lopšiui ar vežimėliui bus maži, o lovytei – pagal turimą pagalvę ir antklodę. 

Kokią patalynę kūdikiui pasirinkti?

Rinkdamiesi patalynės komplektą kūdikiui pirmiausia vertinkite audinį. Tik pasirinkę natūralų, kokybišką audinį alternatyvas filtruokite pagal spalvų, grožio, kainos kriterijus. Kokį gi audinį rinktis? Tobulas sprendimas – medvilniniai audiniai, pavyzdžiui, švelnioji flanelė ar lengvutis, minkštas kartūnas.

Flanelės patalynės komplektai kūdikiams ypač mėgiami dėl švelnaus pūkelio audinio paviršiuje, dovanojančio neapsakomą minkštumą ir švelnumą, kuris beveik prilygsta jaukiam mamos glėbiui. Flanelinė patalynė tobulai priglunda prie mažylio, lengvai jį apgobia, dovanoja šilumą. Toks patalynės komplektas tinka ir patiems mažiausiems, nes visiškai nedirgina odelės, nesukelia alerginių reakcijų, todėl iš flanelės siuvami ir naujagimių patalynės komplektai. Flanelė, nors ir šilta bei jauki, neleis mažyliui perkaisti, sugers drėgmę ir garantuos komfortišką poilsį. Šis audinys turi ir daugiau privalumų, kurie patiks tėveliams, – flanelė lengvai prižiūrima, ilgaamžė ir patvari, net po daugelio skalbimų ir lyginimo išliks nepriekaištingai graži bei nepraras savo gerųjų savybių.

Kartūno patalynės komplektas kūdikiams – taip pat puikus pasirinkimas. Nuostabios spalvos, ryškūs raštai, kartūno plonumo ir minkštumo tandemas yra tai, dėl ko šio audinio patalynė bus tobulas variantas kūdikio lovelei. Kartūnas yra medvilnės pluošto audinys, tad perėmęs visas šiam natūraliam pluoštui būdingas savybes. Negana to, kartūno patalynės komplektai puikiai išlaiko savo spalvas ir savybes ilgalaikėje perspektyvoje. 

Patalynės komplektai kūdikiams mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką kūdikių patalynę?

Jei domina pigūs patalynės komplektai internetu, kokybiškos patalynės komplektai su akcija, rinkitės „Nostra“ el. parduotuvėje. Puiki, daili ir žaisminga vaikiška tekstilė, konkurencingos kainos, galimybė naudotis patraukliomis akcijomis ir spartus pirkinių pristatymas. Patalynės komplektai internetu – patogu ir greita pirkti.

Skaityti daugiau