Perkant už 50 EUR rankšluosčių komplektas tik 4.99 EUR! Daugiau informacijos ČIA.

Neperšlampama paklodė TERRY

Neperšlampama paklodė TERRY

 
Audinys: Frotė
Audinio kilmės šalis: Kinija
Audinio tankis: 140 GSM
Paklodės tipas: Su guma
Rodyti daugiau
16,19 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

16,19 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Neperšlampama paklodė TERRY

Neperšlampamos paklodės puikiai apsaugos čiužinį nuo drėgmės ir dėmių. Jų naudojimas padeda išvengti brangaus čiužinio valymo, o apsauga nuo skysčio prasisunkimo labai praverčiau auginant vaikus ar slaugant ligonį. Baltos neperšlampamos paklodės atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir sudaro patogų pagrindą miegui. Šios klasikinio stiliaus paklodės yra su guma, kuri užtikrina tolygų audinio pasiskirstymą čiužinio paviršiuje ir neleidžia paklodei judėti net ir neramaus miego metu – taip užtikrinama geriausia apsauga.

Šios paklodės yra gaminamos iš tankaus ir standaus flanelės audinio, kuris audžiamas iš natūralaus medvilnės pluošto. Natūrali sudėtis užtikrina paklodės laidumą orui ir puikias naudojimo savybes, nedirgina net ir jautrios odos bei nesukelia alerginių reakcijų. Tokias paklodes lengva prižiūrėti, jos gali būti skalbiamos daugybę kartų, palyginti aukštoje temperatūroje, taip užtikrinant gerą higieną.

Šis gaminys yra pasiūtas iš OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikuoto audinio. Šis sertifikatas užtikrina, kad pluošto apdirbimo procese nenaudojamos kenksmingos priemonės ir patalynė yra saugi, nealergizuoja, tinka naudoti vaikams.

 

Dėmesio!

  • Rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje.
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (19)

Panašios prekės

avatar