Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Neperšlampama paklodė FLANNEL

Neperšlampama paklodė FLANNEL

 
Audinys: Flanelė
Audinio kilmės šalis: Kinija
Audinio tankis: 188 GSM
Paklodės tipas: Su guma
Rodyti daugiau
18,29 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

18,29 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Neperšlampama paklodė FLANNEL

Neperšlampamos paklodės puikiai apsaugos čiužinį nuo drėgmės ir dėmių. Jų naudojimas padeda išvengti brangaus čiužinio valymo, o apsauga nuo skysčio prasisunkimo labai praverčiau auginant vaikus ar slaugant ligonį. Baltos neperšlampamos paklodės atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir sudaro patogų pagrindą miegui. Šios klasikinio stiliaus paklodės yra su guma, kuri užtikrina tolygų audinio pasiskirstymą čiužinio paviršiuje ir neleidžia paklodei judėti net ir neramaus miego metu – taip užtikrinama geriausia apsauga.

Šios paklodės yra gaminamos iš tankaus ir standaus flanelės audinio, kuris audžiamas iš natūralaus medvilnės pluošto. Natūrali sudėtis užtikrina paklodės laidumą orui ir puikias naudojimo savybes, nedirgina net ir jautrios odos bei nesukelia alerginių reakcijų. Tokias paklodes lengva prižiūrėti, jos gali būti skalbiamos daugybę kartų, palyginti aukštoje temperatūroje, taip užtikrinant gerą higieną.

Dėmesio!

  • Rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje.
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (16)

Panašios prekės

avatar