Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Medžiaginės servetėlės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Gražios servetėlės – funkcionalus ir dailus stalo puošybos akcentas. Jos padeda užtikrinti švarą, tvarką, taip pat prisideda prie bendros stalo puošybos koncepcijos. Medžiaginės stalo servetėlės – nepriekaištinga elegancija ir grožis.

Medžiaginių servetėlių privalumai

Tekstilinės servetėlės pavergia estetika ir rafinuotumu. Tokios servetėlės ant stalo visada atrodo prabangiai, stilingai ir solidžiai. Šeimos pietums, vakarienei, juo labiau šventėms, ypatingoms progoms medžiaginės servetėlės stalo serviravimui  bus tobulas pasirinkimas. Dailiai sulankstytos servetėlės iš tekstilės atrodo nepriekaištingai.

Tekstilinės servetėlės stalo dekoravimui atlieka ir kitą funkciją, ne tik estetinę. Jos tiesiamos ant kelių, siekiant apsaugoti drabužius valgant. Servetėlės iš tekstilės tai padarys kur kas geriau nei popierinės.

Medžiaginės servetėlės ekonominiu požiūriu yra kur kas palankesnis sprendimas, nes jos bus ilgalaikės, naudojamos daug kartų. 

Kokias servetėles rinktis?

Jei nuspręsite pirkti stalo servetėles medžiagines, tai būtent audinys bus esminis kriterijus renkantis. Jis turi būti kokybiškas, tvirtas, nes tik toks išlaikys reprezentatyvią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje, atlaikys daug skalbimo ciklų ir puikiai atliks savo funkcijas. Pavyzdžiui, jei perkate servetėles restoranams, tai jos turi būti ypač standžios, tvirtos ir ilgaamžės.

Kokiai progai servetėles naudosite? Servetėlės šventėms gali būti klasikinių arba ryškių spalvų. Jei reikalingos servetėlės vestuvėms, rinkitės baltas – jos ne tik atrodo nepriekaištingai, estetiškai, bet ir rekomenduojamos pagal protokolą. Kalėdoms tobulai tiks raudonos servetėlės. Kitoms šventėms servetėles galite derinti pagal puošybos elementus ir vyraujantį koloritą.

Medžiaginės servetėlės mūsų asortimente

  • Jums siūlomos kelių dydžių medžiaginės servetėlės stalo dekoravimui: 34x34, 35x35, 45x45 cm.
  • Baltos, šviesiai rudos ir raudonos stalo servetėlės. Kurios tiks Jūsų stalui?
  • Mūsų medžiaginės servetėlės stalo serviravimui atrodys nepriekaištingai, nes yra pagamintos iš kokybiškų audinių – medvilnės arba medvilnės ir poliesterio dueto.
  • Medžiaginės servetėlės vestuvėms, šeimos šventėms, restoranams, namams ir kt. 

Kur medžiagines servetėles stalui pirkti?

Svarstote, kur parduodamos kokybiškos, gražios medžiaginės servetėlės gera kaina? Apsilankykite „Nostra“ parduotuvėje, o jei aktualios servetėlės internetu, tai rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente nebrangiai, patogiai ir sparčiai. Netruksite pastebėti, kad stalo servetėlės internetu yra pigiau, nes mes siūlome labai gerų nuolaidų!

Skaityti daugiau
avatar