50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Nepaisant to, jog metams baigiantis už lango žvarbi žiema, Kalėdos yra viena jaukiausių ir šilčiausių švenčių metuose. Didelis dėmesys teikiamas kalėdiniam stalui, tampančiam šventės centru, prie kurio susirenka patys artimiausi ir brangiausi žmonės. Kalėdinės servetėlės stalo serviravimui suteiks norimos elegancijos, prabangos ir drauge atliks esminę savo funkciją. 

Puošmena Jūsų šventei

Jei pasirinksite kokybiškas servetėles, jos taps tikra kalėdinio stalo puošmena. Dailiai sulankstytos servetėlės kur elegantišką, rafinuotą ir solidų stalo įvaizdį. Ne paslaptis, kad Kalėdoms dažnai pasirenkamos raudonos servetėlės. Jos ryškios ir ant stalo tikrai neliks nepastebėtos. Bet jei pasirinksite raudoną staltiesę, tuomet servetėlės ant stalo turėtų būti kitos spalvos. Nepriekaištingai raudoname fone atrodys baltos aš šviesios pastelinės.

Servetėlės šventėms turėtų būti medžiaginės, ne popierinės. Tekstilinės servetėlės kuria visiškai kitokį įvaizdį ir puošia paserviruotą stalą. 

Kokias servetėles rinktis?

Kalėdinės servetėlės yra svarbus šventinio stalo akcentas, tad jos turi būti ir gražios, ir kokybiškos, todėl didelį dėmesį teikite audiniui. Neprašausite pro šalį pasirinkę medvilnę. Medvilninės servetėlės bus tvirtos, puikiai išlaikys savo spalvą ir dailią išvaizdą net daug kartų skalbiant. Ypatingos prabangos ir solidumo suteiks žakardinis satinas – servetėlės iš šio audinio atrodo nepaprastai gražiai.

Servetėlės stalo dekoravimui drauge turi atlikti ir esminę savo funkciją – patiestos ant kelių jos apsaugo drabužius nuo maisto ir skysčių. Pasirinkę stalo servetėles medžiagines tikrai neapsiriksite, nes šias funkcijas jos atliks nepriekaištingai. 

Kalėdinės servetėlės mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų servetėlių Kalėdoms?

Jei norite nebrangiai įsigyti kokybiškų ir labai gražių kalėdinių servetėlių, rinkitės „Nostra“! Mūsų tekstilė internetu – patogu, greita ir paprasta. Pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų sklandžiai bei operatyviai. „Nostra“ servetėlės internetu ir fizinėje pardavimo vietoje vilioja patrauklia kaina ir galimybe mokėti dar pigiau, kai taikoma akcija.

Skaityti daugiau