50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Vyrų aksesuarų arsenalas, palyginti su moterų, yra kiek kuklesnis. Bet šaliką rastume kone kiekvieno vyro drabužinėje, o gal net ir ne vieną. Kokybiški šalikai vyro įvaizdžiui suteikia rafinuotumo ir solidumo, o jei šalikas dar ir šiltas, tuomet jo funkcionalumas kaip reikiant šokteli į viršų. Stilingas, dailus bei maloniai šildantis šalikas – tai, ko reikia kiekvienam vyrui, besirūpinančiam savo įvaizdžiu ir komfortu. 

Šiluma Jūsų kaklui

Rudenį, o ypač žiemą apsaugoti kaklą nuo šalčio labai svarbu, mat net menkiausias vėjelis gali lemti uždegiminių procesų startą, o šaltesniu oru netrunka prikibti ir virusai. Greičiausiai ne vienam teko patirti, jog pamiršus šaliką vėsią dieną gana greit ima varginti gerklės skausmas, kosulys. Todėl apsaugokite save – tai padaryti padės vilnoniai šalikai, dovanojantys neapsakomą jaukumą, komfortą ir šilumą Jūsų kaklui. Vilna pasižymi pavydėtinomis savybėmis – ji nepaprastai minkšta ir švelni, puikiai šildo, bet neleidžia odai prakaituoti. 

Kaip išsirinkti šaliką?

Rinkdamiesi šaliką pirmiausia dėmesį atkreipkite į gaminio sudėtį ir prioritetą teikite natūraliems audiniams. Merino vilnos šalikas bus tobulas pasirinkimas žiemai, rudeniui, kadangi vilnonis vyriškas šalikas nepriekaištingai šildys ir atrodys tobulai. Sudėtis gali būti papildyta ir prabanga alsuojančiu kašmyru, taip pat aukštos kokybės akrilu ar poliesteriu. 

Šalikai vyrams mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką, šiltą šaliką?

Domina nebrangiai parduodami geri, gražus ir stilingi šalikai vyrams? Domina kokybiškos įvaizdžio detalės, kurios dar ir šildo šaltu oru bei apsaugo nuo peršalimo? Vyriški šalikai internetu iš „Nostra“ parduotuvės – štai sprendimas Jums. Siūlome platų asortimentą, gaminius labai gera kaina, galimybę mokėti pigiau. Šalikai internetu – labai patogus pasirinkimas dar ir todėl, kad Jums nereikės rūpintis prekių atsiėmimu – užsakytas prekes pristatome sparčiai ir sklandžiai.

Skaityti daugiau