Trikotažinėms paklodėms su guma nuolaida iki 40%!

Užuolaidos yra funkcionali namų interjero dalis, padedanti kurti norimą stilių, suteikti kambariui tam tikrą nuotaiką, spalvų. Kokybiškos, tvirtos ir solidžiai atrodančios užuolaidos – tai papildomas prabangos pliūpsnis Jūsų namams.

„Nostra“ audinių privalumai

„Nostra“ audiniai užuolaidoms pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu, kas yra labai svarbu kalbant apie užuolaidas, mat joms tenka nemažai saulės šviesos.

Daug dėmesio skiriame audinio kritimui – būtent nepriekaištingas kritimas suteikia estetišką, prabangų ir gražų vizualinį vaizdą naktinėms užuolaidoms. Tvirtumo įspūdis ir nepriekaištingos klostės yra labai svarbūs.

Iš pirmo žvilgsnio mūsų audiniai naktinėms užuolaidoms atrodo lengvi, plastiški, minkšti – tai tiesa, todėl vizualinis vaizdas itin estetiškas. Kita vertus, šie audiniai drauge yra labai tvirti, ilgaamžiai ir atsparūs saulės spinduliams bei kitam poveikiui, kurį gauna naktinės užuolaidos.

Užuolaidų sudėtyje esantis linas tobulai papildo tvirtą ir atsparų poliesterį, suteikdama pastarajam minkštumo bei natūralumo. Lininio audinio įspūdį atkartojanti tekstūra sukuria itin gražų audinio gijų išsidėstymą. 

Audiniai užuolaidoms mūsų asortimente

Kur pirkti kokybiškus audinius naktinėms užuolaidoms?

Svarstote, kur parduodami kokybiški, tvirti ir gražūs užuolaidų audiniai Vilniuje? O galbūt bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Rinkitės „Nostra“ asortimente, pirkite internetu, o mes pasirūpinsime, kad užsakyti audiniai Jus pasiektų operatyviai ir sklandžiai! Audiniai užuolaidoms internetu – patogu, greita ir labai paprasta. Domina audiniai užuolaidoms pigiai? Mes taip pat turėsime, ką pasiūlyti!

Skaityti daugiau