Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

 
Užuolaidos – ne tik audinio skiautė saulės šviesai uždengti. Tai – funkcionali namų interjero dalis, padedanti kurti norimą stilių, suteikti kambariui tam tikrą nuotaiką, spalvų. Būtent užuolaidos gali būti tas elementas, kuris kardinaliai pakeis patalpos „veidą“. Užkabinkite vienspalves ir kambarį užlies minimalizmo pojūtis, pakabinkite gėlėtas, pastelinių atspalvių ir džiaugsitės romantiška, jaukia aplinka, o pasirinkę geometriniais raštais margintas, sodrių spalvų užuolaidas akimirksniu patalpai suteiksite modernaus stiliaus potėpį. Negana to, užuolaidos kambaryje atlieka ir praktinę funkciją – jos suteikia privatumo, apsaugo nuo saulės, dienos šviesos, kai to nepageidaujame.


Kokybiškos, tvirtos ir solidžiai atrodančios užuolaidos – tai papildomas prabangos pliūpsnis Jūsų namams.

„Nostra“ audinių privalumai

„Nostra“ audiniai užuolaidoms pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu, kas yra labai svarbu kalbant apie užuolaidas, mat joms tenka nemažai saulės šviesos. O pastaroji audiniams yra kenksminga. Jei užuolaidos bus pasiūtos iš neatsparaus, nekokybiško audinio, jos tarnaus tikrai neilgai, nes saulės šviesa jas blukins, ardys audinį ir galiausiai jis praras dekoratyvumą bei savo savybes. Todėl džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti tik aukštus standartus atitinkančius, patvarius ir ilgaamžius audinius užuolaidoms.

Daug dėmesio skiriame audinio kritimui – būtent nepriekaištingas kritimas suteikia estetišką, prabangų ir gražų vizualinį vaizdą naktinėms užuolaidoms. Tvirtumo įspūdis ir nepriekaištingos klostės yra labai svarbūs.

Iš pirmo žvilgsnio mūsų audiniai naktinėms užuolaidoms atrodo lengvi, plastiški, minkšti – tai tiesa, todėl vizualinis vaizdas itin estetiškas. Kita vertus, šie audiniai drauge yra labai tvirti, ilgaamžiai ir atsparūs saulės spinduliams bei kitam poveikiui, kurį gauna naktinės užuolaidos. Lengvumo įspūdžio ir patvarumo tandemas yra idealus sprendimas, siekiant ir funkcionalumo, ir estetiško, dailaus vizualinio vaizdo.

Mūsų audiniai užuolaidoms sujungia dviejų kontrastingų pluoštų savybes į vieną visumą, taip garantuodami itin platų gerųjų savybių spektrą – užuolaidų audiniai minkšti, švelnūs, kokybiški, nepriekaištingomis klostėmis vilnijantys žemyn, labai atsparūs ir patvarūs. Kas tai užtikrina? Lino ir kokybiško poliesterio duetas. Užuolaidų sudėtyje esantis linas tobulai papildo tvirtą ir atsparų poliesterį, suteikdama pastarajam minkštumo bei natūralumo. Lininio audinio įspūdį atkartojanti tekstūra sukuria itin gražų audinio gijų išsidėstymą.

Audiniai užuolaidoms mūsų asortimenteNaktinėms užuolaidoms skirtų audinių sudėtis – poliesterio ir lino tandemas.

Mūsų audiniai užuolaidoms yra vieno dydžio – 280 cm.

Kur pirkti kokybiškus audinius naktinėms užuolaidoms?

Svarstote, kur parduodami kokybiški, tvirti ir gražūs užuolaidų audiniai Vilniuje? O galbūt bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Rinkitės „Nostra“ asortimente, pirkite internetu, o mes pasirūpinsime, kad užsakyti audiniai Jus pasiektų operatyviai ir sklandžiai! Audiniai užuolaidoms internetu – patogu, greita ir labai paprasta. Domina audiniai užuolaidoms pigiai? Mes taip pat turėsime, ką pasiūlyti!

Kodėl verta pirkti internetu? Nes tai leis efektyviai taupyti Jūsų brangų laiką, suteiks maksimalų patogumą, kadangi pirkti galėsite būdami bet kurioje vietoje, Jums patogiu metu. Mūsų el. parduotuvėje pateikiamos prekių nuotraukos padeda susidaryti realų įspūdį apie audinį (spalva gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo ekrano parametrų).

Skaityti daugiau