Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Antklodė tai viena svarbiausių dalių vaiko lovoje, viso poilsio metu patikimai ir švelniai apgaubianti mažylį bei sauganti jo miegelį. Kokybiška, puri ir lengva antklodėlė garantuos geriausią miego patirtį vaikui, nekels diskomforto ir užtikrins patogumą.

Vaikiškos antklodės kokybiškam miegui

Kokios antklodės geriausios vaikų miegui? Tos, kurios garantuos patogumą, leis odelei kvėpuoti. Puikiai tiks medvilninės ar aukštos kokybės mišraus pluošto. „Nostra“ antklodės vaikams 140x200 siuvamos iš poliesterio audinio ir užpildomos elastingu 3D tuščiaviduriu pluoštu, garantuojančiu laidumą orui ir purumą. Mūsų antklodės nepaprastai minkštos, lengvos ir švelnios, tad jausmas toks, lyg miegotumėte įsisupus į debesies šydą. Svoris labai svarbus – miegančio vaiko neturėtų slėgti sunki antklodė.

Antklodėms naudojamos tik sveikos, saugios ir vaiko odelei švelnios medžiagos, kurios nedirgina odos, neleidžia prakaituoti, sugeria drėgmę. Tad kokybiškas miegas bus garantuotas.

Antklodės vaikams pigiau

Vaikiškos antklodės mūsų asortimente parduodamos labai gera kaina, todėl nedvejokite ir atnaujinkite vaiko kambario tekstilę nebrangiai. Norite mokėti dar pigiau? Sekite „Nostra“ asortimentą el. parduotuvėje ir nepraleiskite pro akis specialių pasiūlymų – antklodės su akcija yra ideali proga už aukštą kokybę mokėti labai žemą kainą. 

Vaikiškos antklodės 140x200 mūsų asortimente

Kur pirkti geras antklodes vaiko lovai?

Svarstote, kur pirkti kokybiškas, minkštas ir jaukias antklodes vaikams? Pasidairykite po „Nostra“ tekstilės asortimentą. Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir greita – rinkitės patikusį gaminį, apmokėkite patogiu būdu, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sklandžiu pristatymu į bet kurį Lietuvos miestą.

Skaityti daugiau