Pirties reikmenys kaitinimosi mėgėjams

2020-01-08
pirties reikmenys

Pirties reikmenys kaitinimosi mėgėjams

Pirties mėgėjai žino, koks svarbus tekstilės vaidmuo mėgaujantis šiuo malonumu. Pirties reikmenys turi pasižymėti puikiomis savybėmis: greitai sugerti drėgmę, visada palaikyti švelnumą bei minkštumą, leisti odai kvėpuoti. Žinoma, negalima pamiršti ir estetinės funkcijos. Kviečiame daugiau sužinoti, kuo ypatingi pirties malonumams skirti tekstilės gaminiai.

Pirties rankšluostis

Į pirtį be rankšluosčio neina nei vienas šios pramogos mėgėjas. Žinoma, jei pirtyje lankotės itin retai, galima pasiimti ir įprastą medvilninį rankšluostį, tačiau su pritaikytų pirtininkų poreikiams pirtintis bus daug maloniau.

Pirties rankšluosčiai, visų pirma, skiriasi savo dydžiu – tai tikrai pastebėsite. Šie rankšluosčiai yra ilgesni, tad į juos galima lengvai įsisukti. Po pirties svarbu palaikyti šilumą, todėl naudojama medvilnė. Greitai drėgmę sugeriantis, laidus orui ir greitai džiūstantis pluoštas puikiai tinka. Pirties rankšluosčiai yra kiek plonesni, todėl net ir drėgni jie nebus sunkūs, greitai džius.

Pirties mėgėjai gali rinktis vaflinio tipo arba minkštus frotinius rankšluosčius, kurie varijuoja savo spalvomis ir raštais. Įprastai pirties rankšluosčiai yra spalvingesni už skirtus namų naudojimui, taip lengva nepamesti savojo rankšluosčio pirtinantis su didesne draugų kompanija.

Pirties chalatas

Po pirties svarbu nesušalti, net jei laiką ir leidžiate priepirtyje. Itin patogu yra apsisiausti pirties chalatu. Tai plonesnio audinio, laisvo stiliaus modelis, su kuriuo jausitės itin patogiai. Chalatas sugers drėgmę ir greitai išdžius, todėl nejusite šaltų vandens lašelių prisilietimo.

Pirties chalatai dažniausiai yra siuvami iš stilingai atrodančio vaflinės medvilnės audinio, todėl su jais visada atrodysite ir jausitės puikiai. Jie komplektuojami su kapišonu, kuris nuo šalčio apsaugos drėgnus plaukus, o patogiose didelėse kišenėse galėsite laikyti reikalingas smulkmenas. Chalatas yra sujuosiamas diržu, tad puikiai tiks įvairaus sudėjimo žmonėms ir lengvai prisitaikys prie skirtingų figūrų.

Pirties sijonas

Tai itin patogus drabužis pirtyje, kuris suteikia privatumo ir kartu nevaržo judesių. Pirčiai skirti sijonai yra siuvami taip, kad prisitaikytų prie kiekvienos figūros, todėl tas pats modelis puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Iš medvilnės pluošto austas vaflinis audinys yra lengvas ir pasižymi puikiomis savybėmis, tad toks sijonas apsaugos nuo peršalimo, vos išėjus iš pirties, leis jaustis patogiai ir komfortiškai.

Su tokiu sijonu galite leisti laiką tiek pačioje pirtyje, tiek priepirtyje, jį greitai užsidėsite po maudynių. Sijono priekyje įprastai yra siuvama nedidelį kišenėlė, kurioje patogu palikti daiktus, kai šokate maudytis.

O jei norite daugiau pridengti kūną, ieškokite pirties prijuostės. Ji savo principu primena sijoną, yra susiaučiamas drabužis, tačiau pridengia ir apsaugo didesnį kūno plotą.

Pirties kepurės

Pirties kepurės yra labai rekomenduojamos. Jos apsaugo plaukus nuo karščio, šalčio ir temperatūrų skirtumo. Be to, su kepure plaukai neprisigeria drėgmės, todėl sumažėja tikimybė peršalti, jei neapdairiai išėję iš pirties pakliūsite į skersvėjį ar pan.

Pirties kepurės turi tik joms būdingą unikalią formą ir yra labai švelnios. Jų dydis gana universalus, todėl tokias kepures gali nešioti daugelis.

Kuo ypatinga pirties tekstilė?

Pirties tekstilei keliama daug uždavinių, o vienas pagrindinių yra greitas vandens sugėrimas. Pirtinantis labai svarbu organizmui padėti prisitaikyti prie temperatūrų skirtumo ir visi medvilnės gaminiai tai puikiai atlieka. Kuriant pirties reikmenis daug dėmesio skiriama jų praktinėms savybėms, tačiau tai nereiškia, kad pirtyje negalima atrodyti stilingai!

Daugybė spalvų, formų ir margaspalviai rankšluosčiai leis susikurti savo pirties stilių. Mėgaukitės neblėstančiu jų minkštumų ir švelnumu, o jie patikimai saugos kūną ir nuo šalčio, ir nuo karščio. Medvilnės pluoštas pirties reikmenims tinka idealiai, nes nesukelia alerginių reakcijų ir yra švelnus odai. Skalbdami pirties tekstilę nepersistenkite su skalbinių minkštikliu – jo reikia naudoti nedaug, nes medvilnė natūraliai yra minkšta ir švelni, o didesnis kiekis minkštiklio tiesiog kaupsis audinio pluošte ir ilgainiui suteiks priešingą, kietinimo, efektą.


Dalinkis Facebook'e
Skaityti daugiau