Puiki flanelės patalynė žiemai!

Informacija apie medvilnę

2018-03-27

Medvilnė, vienas iš labiausiai pažįstamų audinių. Minkšta, patogi, dažniausiai naudojama drabužiams visame pasaulyje.

Medvilnės pramonė yra viena paklausiausių ir užtikrina ekonominį stabilumą šaliai, kuri ją transportuoja. Ką mes darytume, jei medvilnės nebūtų? Kadangi medvilnės audinys glamžosi, į jį dažniausiai pridedama poliesterio, kuris padeda geriau skalbti audinius ir juos nešioti. Pastaraisiais dešimtmečiais buvo atrasta, kad poliesteris, nors ir palengvina medvilnės priežiūrą, tačiau sumažina jos teikiamą šilumą. Dėl šios priežasties, šiuolaikiniai vartotojai nori tikro audinio - tikros 100% medvilnės. Medvilnės pramonė sparčiai vystėsi, todėl dabar tai - vienas patogiausių audinių, kurį lengva skalbti ir nešioti. 

Medvilnės 
audinys gaunamas iš medvilnės augalo sėklų. Augalo skaidulos centre yra tuščiavidurės, o atidžiau pasižiūrėjus per mikroskopą atrodo kaip susisukęs kaspinas. 

Medvilnė gali sugerti 24-27 kartaus didesnį vandens kiekį, nei sveria pati ir yra patvaresnė šlapia, nei sausa. Medvilės audinys gerai ir greitai sugeria prakaitą, o tai leidžia kūnui „kvėpuoti“. Šis audinys taip pat gerai naudojamas aukštose temperatūrose ir puikiai sugeria dažus, todėl lengva išgauti ryškias spalvas. 
Norint atgauti baltą audinio spalvą, galima lengvai  naudoti baliklį, tačiau būtina atminti, kad balikliai gali sureaguoti chemiškai ir sukurti gelsvą atspalvį arba nubalinti spalvotas audinio detales. 

Medvilninius audinius taip pat galite virinti ir kitaip sterilizuoti, nes, kaip jau buvo minėta anksčiau, audinys nebijo aukštos temperatūros. Ta pati taisyklė galioja ir lyginant medvilnę - galite drąsiai užstatyti aukštą lygintuvo temperatūrą.

medvilne

 

Kodėl verta rinktis medvilninę namų tekstilę?

Visi žinome, kad gerai išsimiegojus ateinanti diena bus kur kas geresnė. Turbūt esate patyrę, jog pastovus vartymasis naktį reiškia, kad kitą dieną būsime suirzę, snūduriuosime arba gersime daug kavos, kad būtume žvalesni.

Norėdami viso šito išvengti, turime pasistengti, jog mūsų lova būtų kuo patogesnė. Tinkamas čiužinys ir žinoma tinkama PATALYNĖ! Galbūt ne visi skiriame pakankamai dėmesio naudojamai patalynei, nes nepagalvojame, kad patalynė gali tiek daug reikšti mūsų miegui ir poilsiui. Pasistengsime aprašyti bent keletą medvilninės patalynės privalumų, kurie Jums padėtų apsispręsti, kokią patalynę naudoti :

  • Medvilnė - natūrali medžiaga, o tai reiškia, kad medvilninė patalynė KVĖPUOJA! Kiekvieną naktį, kai užmiegate, Jūsų kūno temperatūra keičiasi, o tai reiškia, kad galima nubusti vien nuo temperatūrų kaitos. Nuostabu tai, kad medvilninė patalynė sugeria visus temperatūrų pokyčius ir leidžia mėgautis ramiu miegu ir šiltą vasaros naktį ir šaltomis žiemos naktimis. 
  • Nėra nieko geresnio nei atsigulti į švarią medvilninę patalynę. Jei kenčiate nuo jautrios odos, Jums puikiai tinka medvilniniai gaminiai, kadangi medvilnė natūraliai yra antialergiška, todėl riboja ryšį su bet kokia alergija. Miegodami medvilninėje patalynėje nejausite jokio dirginimo ar niežėjimo, todėl Jūsų miego kokybė bus žymiai geresnė. 
  • Medvilninė patalynė ne tik pagerins Jūsų miego kokybę, tačiau ir kur kas ilgiau galėsite ja naudotis. Aukštos kokybės medvilniniai gaminiai negali būti labai pigūs, todėl verta pagalvoti, ar geriau pirkti pigesnę patalynę ar rinktis aukštos kokybės medvilninius gaminius, kuriais naudotis galėsite kur kas ilgiau. 
  • Visur aplink sklando daug pasakojimų, kad medvilninę patalynę labai sunku prižiūrėti, tačiau taip nėra. Tokios patalynės nereikia skalbti rankomis, galite tiesiog įdėti patalynę į skalbimo mašiną ir skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Geriausia patalynę skalbti atskirai nuo kitų gaminių. Medvilninę patalynę galima džiovinti džiovyklėje, tačiau geriausia tai daryti žemoje temperatūroje. Gaminys bus kur kas mažiau susilamdęs, jeigu jį iš džiovyklės išimsite dar šiek tiek drėgną.

 

NOSTRA siūlo tik aukščiausios kokybės patalynės komplektus, tik todėl, kad Jūs nusipelnote geriausio!


Dalinkis Facebook'e
medvilninė namų tekstilė
Skaityti daugiau